הערב בטלוויזיה |

"תרגיע" של לארי דייוויד

העונה השביעית של "תרגיע" מ-2009 עולה הערב בערוץ יס או, ובהמשכה ישודר האיחוד המתוקשר של "סיינפלד"

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

העונה השביעית של "תרגיע" מ-2009 עולה הערב בערוץ יס או ובהמשכה ישודר האיחוד המתוקשר של "סיינפלד". ברוח אחד באפריל, החל היום, גם האיחוד הוא יותר מהתלה מאירוע רציני. רק ככזה, בתוך הסדרה של לארי דייוויד, שנעשה מכל הסיבות הלא נכונות, הוא יכול היה להתקיים.

אבל עוד לפני האיחוד שיתרחש בעונה הזאת, אחת לפני האחרונה ששודרה בארצות הברית, מתרחשים אירועים מצחיקים ומביכים אחרים. בפרק הערב, חברתו החדשה של דייוויד מחכה לקבל תשובות על ביופסיה שעשתה. הוא מבין כי ברגע שייוודע כי היא חולה, חייו ישתנו - לא משום שיהיה עליו להתמודד עם אובדן כבד מנשוא, אלא כי הבין שלא יוכל להיפרד ממנה כל עוד היא חולה אנושה. הוא גם פוגש את אשתו לשעבר (שריל היינס, שבתפקידה החדש בסדרה "פרוורים מהגיהנום" מגלמת קריקטורה מצחיקה שונה ומעניינת מתפקידה כאן), הרומזת שהיא מוכנה לקבל מינונים קטנים ממנו חזרה, והוא מגלה בכך עניין.

המרוץ שלו נגד השעון אינו מונע ממנו להתווכח, לפגוע ולהכעיס עוד אנשים בדרך. בארוחת ערב אצל חברו הטוב ג'ף (גרלין) - שאשתו סוזי מסרבת לספר ללארי מי ישתתף בה - הוא מעורר את כעסם של כל יושבי השולחן.

דייוויד, שתמיד נטען כי הוא מגלם גרסה מוקצנת שלו עצמו, אינו מסתפק בצחוקים על התמודדות עם מחלה סופנית. הוא גם מתבדח על חשבון אשה חולת נפש ושאר מיני טאבו. כל זה בחוכמה מתריסה, המפיקה צחוק גדול ברגעים האסורים, גם בצפייה חוזרת.

"תרגיע". יס או, 21:30

לארי דייוויד ב"תרגיע". נגד השעון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ