אמילי גרינצווייג

קטלין רייטר היא הזוכה בגמר העונה הראשונה של "The Voice" תוכנית הריאליטי המוזיקלית של זכיינית ערוץ 2 רשת. בגמר שנערך אתמול באולפני התוכנית בנווה אילן גברה רייטר, מנבחרתה של שרית חדד, על רז שמואלי, מנבחרתו של אביב גפן שהגיעה למקום השני. שני המתמודדים הנוספים, צחי הלוי מנבחרתו של שלומי שבת וחנן בן סימון, מנבחרתו של רמי קליינשטיין, הגיעו לשלב הגמר אולם לא העפילו לסיבוב האחרון.

בתוכנית ביצעה רייטר לבדה שיר של הזמרת הבריטית אדל, שיר יחד עם המנטורית חדד ולבסוף שיר שכתב עבורה סער חגי, "צועקת לך". עם זכייתה הודתה רייטר, עולה חדשה מקנדה, למשפחתה, לחבריה ולחדד ואמרה "זו הייתה חוויה שלא אשכח בחיים".

בתוכנית הגמר העניק אביב גפן תקליט זהב לשלומי שבת, על אלבומו החדש "אחד לנשמה ואחד למסיבה". באותו שלב מנחה התוכנית, מיכאל אלוני, הזכיר בדרך אגב ובהערה שדמתה לקידום מכירות כי "לכל ארבעת המנטורים יש כעת תקליט חדש". שרית חדד תיקנה אותו וציינה כי התקליט החדש שלה עוד לא יצא, אולם "יש סינגל חדש ברדיו".

צילום: אמיל סלמן

העונה הראשונה של התוכנית, שהפכה לתוכנית הדגל של רשת, זכתה לנתוני רייטינג גבוהים למדי. הממוצע העונתי של התוכנית עומד על 35 אחוזי צפייה בקרב האוכלוסייה היהודית ו-30.4 אחוזים בקרב כלל האוכלוסיה.

במקביל, אנשי הזכיינית קשת לא ויתרו על שימוש מקסימלי בתוכניות מול המתחרה - במוצאי שבת בשעה 21:00, עת התחיל גמר "The Voice", נכנסו לבית "האח הגדול" שני מנחי התוכנית, ארז טל ואסי עזר, למפגש עם הדיירים. הזכיינית גם ביקשה לפתוח את שידורי ערוץ 20 חינם לכלל הצופים. הערוץ אכן היה זמין אתמול חינם לצופי yes, והוא ייפתח חינם ב-HOT היום. מ-yes נמסר בתגובה כי הערוץ נפתח בהתאם לסיכום מוקדם עם קשת. מ-HOT לא נמסרה תגובה. ומקשת נמסר כי "אחרי עונה כה מוצלחת, לא ברור מדוע יש צורך בהסברים".

עם סיום "The Voice" ייצאו זמרים נבחרים מהתוכנית לסיבוב הופעות ארצי שיחל בסוף מאי. המופע ייבנה סביב ארבעת המתחרים שהגיעו לגמר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ