אילון עזב את ערוץ 10 ושבר את שיא הצפייה

כ-750 אלף איש צפו שלשום ביעקב אילון נפרד מחדשות 10, במהדורה הנצפית בתולדות הערוץ

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

מהדורת החדשות האחרונה שהגיש שלשום יעקב אילון בערוץ 10 קבעה שיא רייטינג לחדשות הערוץ. על פי נתוני הוועדה למדרוג, ממוצע הצפייה במהדורה היה גבוה במיוחד והיה 17.3 אחוזים בקרב כלל האוכלוסייה. עם כ-750 אלף צופים, זהו ממוצע הצפייה הגבוה ביותר בכל עשר שנות שידורי החדשות בערוץ.

אילון הנחה את מהדורת החדשות בערוץ בעשר השנים האחרונות, מאז הקמת ערוץ 10. הוא היה מגיש החדשות שפתח את שידורי הערוץ, אליו עבר לאחר עשור בתפקיד מנחה מהדורת החדשות בערוץ 2.

הרייטינג שהניבה המהדורה, שבה נפרד אילון מהצופים ובה נפרד ערוץ 10 מאילון, עבר את הרייטינג של תוכנית הפרידה של זוגתו לשעבר להנחיה, מיקי חיימוביץ. במשדר הפרידה שלה, ביוני, נרשמו 16.1 אחוזי צפייה בממוצע בכלל האוכלוסייה. לשם השוואה, למהדורת החדשות הראשונה ששודרה בערוץ היו 6.4 אחוזי צפייה בממוצע.

אלא שלמרות הנתון המרשים, לא עקפה מהדורת ערוץ 10 את אחוזי הצפייה במהדורת החדשות המתחרה. למהדורת חדשות ערוץ 2 היו שלשום 17.4 אחוזי צפייה בממוצע. מדובר אמנם ברייטינג נמוך ביחס לממוצע שלה, אך עדיין גבוה משל המתחרים.

לצד כל זאת, בראש טבלת המדרוג של יום ראשון ניצבה תוכנית הריאליטי "מאסטר שף ילדים", עם רייטינג של 24 אחוזי צפייה בממוצע. אחריה בטבלה מדורג פרק הסיום של העונה השלישית בקומדיה "עבודה ערבית", עם 20 אחוזי צפייה בממוצע. "חרדים", הסדרה שמוביל אמנון לוי ומשודרת בערוץ 10, זכתה ל-17.5 אחוזי צפייה, ואחריה מדורגות כאמור מהדורות החדשות של הערוצים 2 ו-10 בהתאמה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ