"רשת" מגייסת את בר רפאלי לקראת השקת "היפה והחנון" בערוץ 10

זכיינית ערוץ 2 שנתוני הרייטינג שלה נפגעו לאחרונה בשל התחרות עם ערוץ 10 לא לוקחת סיכונים: תוכנית בהשתתפות בר רפאלי תוקדם, ובשעת השידור של היפה והחנון בערוץ 10 לא ישודרו פרסומות

אמילי גרינצווייג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמילי גרינצווייג

זכיינית ערוץ 2 "רשת" משנה את לוח השידורים שלה ומקצצת בפרסומות לקראת השקת עונתה השלישית של תוכנית הריאליטי "היפה והחנון", הערב בערוץ 10 המתחרה. לקראת התוכנית, הקדימה "רשת" את תוכניתו של גיל ריבה שבה הוא מראיין את הדוגמנית בר רפאלי לשעה 21:00, ודחתה את שעת השידור של התוכנית "רוקדים עם כוכבים", לשעה 21:30.

בנוסף על כך הודיעה הזכיינית לגופי המדיה כי לא תשבץ הפסקות לשידור פרסומות בין השעות 21:00 ל-22:10 - השעות בהן ישודרו התוכניות של ריבה ו"רוקדים עם כוכבים", במקביל לשידור "היפה והחנון". בערוץ 2 מקווים כי הימנעות מפרסומות תמנע מקהל הצופים מלעבור לערוץ המתחרה. "רשת" נוקטת צעד זה דווקא בתקופה שבה חלה התאוששות בשוק הפרסום, והביקוש לפרסומות בטלוויזיה שוב גדול.

נתוני הצפייה בתוכניות הפריים-טיים של "רשת" נמוכים מהמצופה בשבועות האחרונים, בין היתר, בעקבות השידורים המקבילים בערוץ 10, שזוכה לנתוני רייטינג גבוהים עם תוכנית הריאליטי "הישרדות VIP".

התוכנית של ערוץ 10 פוגעת בעיקר בנתוני הצפייה של "רוקדים עם כוכבים", ובתקופה האחרונה עורכים ב"רשת" פגישות שונות במטרה לבחון שינויים בלוח השידורים. מקור בערוץ 10 התייחס לצעדיה של "רשת" ומסר: "זו תחרות, ואנחנו בעד 'היפה והחנון'". ברשת סירב להגיב לשינויים ואמרו: "אנו מזמינים את כולם לצפות בערב שידור מצוין".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ