אשפוז יום ולילה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

להיפוך הזה בעצם חיכינו מתחילת הסדרה: בעונה הרביעית והחדשה של "האחות ג'קי", העולה הערב בהוט3, מתהפכים היוצרות, והאחות מחדר המיון, זו היודעת טוב יותר מכל רופא כמעט, זו המכורה לסמים זה שנים, נעשית פציינטית במכון לגמילה.

"האחות ג'קי", הסדרה שיצרו בנות הזוג לשעבר לינדה ואלם וליז בריקסיוס (המכירות היטב את עולם המכורות, כך סיפרו בראיון ל"גלריה" לפני כשנה), מתמקדת בג'קי פייטון, אחות חדר מיון בבית חולים בניו יורק. את ג'קי מגלמת אידי פלקו, במיומנות ובהצטיינות המשכיחות כמעט לגמרי שפעם היא היתה כרמלה מ"הסופרנוס". פייטון היא אשה קשת יום המנסה לאזן בין שלל תפקידיה, חשקיה, יתרונותיה וחולשותיה. היא אחות מסורה, חברה טובה, בת זוג בינונית ושקרנית יוצאת מן הכלל - כלומר דמות פגומה, כמו רבות אחרות בערוץ שואוטיים. והחיים שלה מידרדרים וזקוקים להצלה.

בסיום העונה הקודמת מסרה מנהלת בית החולים "אול סיינטס", שבו עובדת ג'קי למרבה האירוניה, דגימת שתן שהיתה עתידה לשנות את חייה של האחות. במקביל נפרדה ג'קי מבעלה קווין (דומיניק פומוסה).

בתחילת העונה החדשה היא נכנסת למכון הגמילה, ביטוי לרצון בשינוי, לרבות שיקום יחסיה עם בעלה וחיי המשפחה שלה. בינתיים, מחוץ למעגל הקרוב של ג'קי, העולם ממשיך להסתחרר בכיוון הידוע, ובית החולים עובר לידיים אחרות. התאגיד שקונה את המוסד הרפואי ממנה את מייק קרוז (בובי קנוואל, "פשע מן העבר") למנהל, וזה אינו מוכן לסלוח לג'קי על חולשותיה.

לצד פאלקו משתתפים בסדרה איב בסט ("נאום המלך"), פול שולץ, רוזי פרז ("בלי פחד"), וכן סולן "גרי דיי" בילי ג'ו ארמסטרונג וכדורסלן "ניו יורק ניקס" כרמלו אנתוני ואחרים בהופעות אורח. איידה טורטורו, שגילמה את ג'ניס סופרנו ב"הסופרנוס", מתאחדת עם פאלקו, גיסתה הטלוויזיונית לשעבר, בהופעת אורח מיוחדת.

"האחות ג'קי". הוט3, 22:35

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ