טקס האמי: 9 מועמדויות ל"הומלנד", "מד מן" עם 17

הסדרות הנוספות המועמדות לפרס סדרת הדרמה: "דאונטאון אבי", "שובר שורות" ו"משחקי הכס". "בנות" ו"ויפ" מועמדות לפרס הסדרה הקומית

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

הסדרה "מד מן" והמיני-סדרה "אימה אמריקאית" מובילות במספר המועמדויות לפרסי האמי 2012, עם 17 מועמדויות לכל אחת מהן. האקדמיה האמריקאית לטלוויזיה פירסמה היום (חמישי) את רשימת המועמדים בקטגוריות השונות, לקראת הטקס שייערך בסוף ספטמבר בלוס אנג'לס. "הומלנד", המבוססת על הסדרה "חטופים" של קשת, זכתה לתשע מועמדויות.

"מד מן" מועמדת בין היתר בקטגוריות סדרת הדרמה הטובה ביותר, השחקן, השחקנית ושחקני המשנה, וכן התסריט והבימוי. הסדרה "דאונטאון אבי" הבריטית, מועמדת גם היא באותן קטגוריות. "הומלנד", זוכת "גלובוס הזהב", מועמדת לפרס הסדרה, השחקן והשחקנית הראשיים, התסריט והבמאי. לצד שלוש הסדרות האלה מועמדות בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר גם "אימפריית הטיילת", "שובר שורות" ו"משחקי הכס".

בקטגוריית הסדרה הקומית הטובה ביותר מועמדות הסדרות החדשות "בנות" ו"ויפ", והשחקניות המככבות בהן, לינה דאנהם וג'וליה לואיס דרייפוס, בהתאמה, מועמדות גם לפרס השחקנית הטובה בקומדיה. לצדן ברשימה גם "תיאוריית המפץ הגדול", "תרגיע", "משפחה מודרנית" ו- "30 רוק".

הטקס, שייערך זו הפעם ה- 64, נחשב למקבילה הטלוויזיונית לפרסי האוסקר. בחודש נובמבר הקרוב תיערך גם הגרסה הבינלאומית של הטקס, בה יוענקו פרסים לתוכניות מצטיינות מרחבי העולם.

מתוך "חטופים"

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ