ההפתעות, הבושות והמתיחות של טקס האמי

לואי סי-קי קיבל ברוח טובה את העובדה שלא זכה בפרס השחקן הקומי וריקי ג'רוויס לא החמיץ הזדמנות לעקיצה

רותה קופפר
לוס אנג'לס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר
לוס אנג'לס

בעוד ש"מד מן" לא הצליחה לחזור על ההישג של השנים הקודמות, "משפחה מודרנית" זכתה באופן כמעט גורף בתחום הקומדיה, בפעם השלישית ברציפות. ג'ולי בואן, המגלמת את קלייר, ואריק סטונסטריט, המגלם את קאם, זכו בפרסי שחקני המשנה. סטיבן לוויטן, אחד היוצרים, זכה גם בפרס הבימוי על אחד הפרקים (אף על פי שהוא עצמו הימר על לארי דייוויד ועל הפרק המצוין ­ וגם הפוליטי ­ "עוף פלסטיני"). הסדרה עצמה זכתה בפרס הקומדיה.

בחירה מעצבנת בתחום הקומדיה היתה בג'ון קראייר מ"שני גברים וחצי". ראשית, משום שמכל השחקנים המעולים שהיו אתו בקטגוריה ­ לארי דייוויד, ג'ים פארסונס ואלק בולדווין, למשל ­ הוא הכי פחות מרשים, וכך גם הסדרה שהוא משתתף בה. שנית, משום שהזכייה שלו פירושה היה שלואי סי-קי, שהיה מועמד לשבעה פרסים, לא זכה בכבוד שהוא כה ראוי לו (וזאת בנוסף לחוצפה שלא העמידו את הסדרה שלו לפרס הקומדיה הטובה).

אך את הכעס על הבחירה הזאת ריככו שני דברים ­ ראשית, קראייר עצמו הגיב בענווה, שלא לומר בושה, לבחירה שלו; ושנית, לואי סי-קי עצמו זכה בשני פסלונים אחרים והגיב לכל במתיקות. החביבות והצחוק הגדול שהפגין בטקס, כאשר ריקי ג'רוויס עקץ אותו, היו שני פנים שלרוב לא רואים אצל הקומיקאי המחונן הזה, בסדרה האישית שלו "לואי". במסיבת העיתונאים מאחורי הקלעים נשאל הקומיקאי הניו-יורקי איך זה שהסדרה הנוכחית שלו מתקבלת כל כך טוב לעומת הקודמת, ששודרה בHBO- ולא הצליחה כלל. תשובתו היתה: "הזדקנתי וידוע שזקנים הם חכמים ומצחיקים".

העקיצה של ג'רוויס הבריטי, שעשה לו שם כמעליב סדרתי בהנחיית טקסי גלובוס הזהב, ועליה דווקא התנצל אחר כך (שלא כמו אחרי הטקסים הידועים לטוב), היתה כאשר הגיש פרס בתחום תוכניות הבידור. "אם תזכה בזה תתעלה עלי בפרסים", אמר לחברו לואי סי-קי שבקהל, "ופירוש הדבר שתהיה קומיקאי מוצלח ממני". כאשר הפסיד לואי ­ לג'ון סטיוארט, שקבע שיא מרשים של עשר זכיות רצופות על תוכניתו הסאטירית "דיילי שואו"  הזכיר ג'רוויס לחברו הג'ינג'י, שהוא רק מספר שתיים.

ג'ימי קימל, המגיש האמיתי של הטקס הזה, החליט לעשות מתיחה גדולה בזמן הטקס. הוא ביקש מכל מי שצפו בו לצייץ בטוויטר שטרייסי מורגן, המגלם את טרייסי ג'ורדן ב"רוקס 30", התעלף. חברת טוויטר דיווחה על 25 אלף ציוצים, אבל משום מקור לא נודע על יותר מדי צחקוקים שעוררה המתיחה.]

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ