גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

יאיר ניצני, שהגיש בעבר תוכנית סאטירה בערוץ 10, יחזור לערוץ במגזין שבועי של חצי שעה. המגזין, שייקרא "קצת גבוה", הוא ניסיון נוסף לשדר בערוצים המרכזיים תוכנית תרבות ¬ תחום שאינו זוכה בדרך כלל לייצוג בשעות צפיית השיא ¬ ולהציג לצופים נושאים בתחומי התיאטרון, האמנות הפלסטית, המחול ועוד.

המגזין החדש יעלה בימי שלישי אחרי תוכנית התחקירים "המקור". הוא יופק על ידי גיא פינס תקשורת, בהשתתפות ג'ייסון דנינו הולט ככתב שטח ובעריכתה של רותם יונה פאר.

יאיר ניצני

"אני שמח לחזור לערוץ 10 ונלהב לקראת שיתוף הפעולה עם יחידות הקומנדו של גיא פינס. באופן אישי אני לא כזה גבוה, גם לא ברמה התרבותית, אבל הגבוהים באמת ממילא במכבי תל אביב", אומר ניצני, שבשנים האחרונות שימש כשופט ב"כוכב נולד" ונמנה עם מגישיה של רצועת התרבות הלילית "הינשופים", ששודרה בערוץ 8. התוכנית ירדה מהמסך לקראת סגירתו הקרובה של הערוץ.

גיא פינס מסר: "זה ניסיון לא שגרתי להציע לצופה, בפריים טיים של ערוץ ברודקאסט, חלופה לבידור ולריאליטי, במשדר קבוע, בנושאי אמנות, תיאטרון, ספרות, קולנוע, מחול ומוסיקה. משדר שייערך ויוגש באופן שיקרב את הצופה המתעניין לתכנים, בלי להתנצל או להתנשא ובלי להתחפש למשהו אחר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ