פורסמו המועמדים לפרסי הטלוויזיה

את 19 הפרסים יעניקו חברי האקדמיה לקולונוע וטלוויזיה בטקס שיתקיים ב-4 בינואר

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

פורסמו המועמדים לפרסי הטלוויזיה. הגופים המובילים במועמדויות הם ערוץ 10 וחברת הכבלים הוט, שצברו כל אחד 12 מועמדויות שונות. לזכיינית ערוץ 2 קשת יש 11 מועמדויות, לרשת שבע ולערוץ 1 חמש.

את 19 הפרסים בתחום הטלוויזיה יעניקו חברי האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה בטקס שיתקיים ב‑4 בינואר, זו השנה העשירית. כ‑900 חברים יבחרו את הזוכות מבין תוכניות ששודרו בין אפריל 2011 לסוף חודש יוני 2012.

"אחת אפס אפס" מועמדת בקטגוריית הדרמהצילום: דודו מוסקוביץ

בקטגוריית סדרת הדרמה (או מיני סדרה) מועמדות, בין היתר, "אחת אפס אפס", ששודרה בערוץ 10, "אננדה", ששודרה בכבלים, "המיוחדת" (ערוץ 2), העונה השלישית של "סרוגים" (ששודרה בלוויין), "30 שקל לשעה" (ערוץ 1) ו"תא גורדין" (גם היא בלוויין). לסדרה הקומית הטובה מועמדות העונה השנייה של "בנות הזהב" (10), העונה התשיעית של "החיים זה לא הכל" (רשת), "זנזורי" (יס), העונה השלישית של "עבודה ערבית" שזכתה בפרסים רבים בטקס בשנה שעברה, העונה השנייה של "פולישוק" והעונה השלישית של "רמזור" (שלושתן של הזכיינית קשת).

בקטגוריית הסדרה הדוקומנטרית מועמדות: "אבודים" (רשת), "האלבומים" ו"הקיבוץ" (ערוץ 8), "המסע המופלא של אהרוני וגידי בדרך המשי" (ערוץ 10) ו"סוף לסיפור" (יס). בקטגוריית תוכנית הריאליטי מועמדות: העונה הרביעית של "האח הגדול" ו"מאסטר שף" 2 (קשת), "היפה והחנון" ועונת הסלבס של "הישרדות" (ערוץ 10) ו"דה וויס" (רשת).

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ