חולקו פרסי הטלוויזיה הישראלית

את מירב הפרסים גרפו השנה הדרמה "30 שקל לשעה" והקומדיה "עבודה ערבית"

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים4
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

טקס פרסי הטלוויזיה הישראלית התקיים ביום שישי האחרון. בניגוד לשנים עברו, שבהן גוף שידור אחד זכה ברוב הפרסים, הרי שהשנה התאפיינה חלוקת הפרסים בגיוון.

את מירב הפרסים גרפו השנה הדרמה "30 שקל לשעה", ששודרה בערוץ 1 (פרס הדרמה הטובה, הבימוי,  והתסריט) והקומדיה "עבודה ערבית", ששודרה בזכיינית ערוץ 2 קשת (פרס הקומדיה הטובה, השחקן והשחקנית הראשיים, הבימוי בקומדיה והתסריט הקומי). מיני מהפיכה הסתמנה כאשר , הריאליטי המוסיקלי המשודר בזכיינית ערוץ 2 רשת, גברה על "האח הגדול" של קשת, שזכתה בפרסים בפעמים הקודמות. גם בקטגוריית תוכנית הבידור הטובה, שבה זכתה שוב ושוב "ארץ נהדרת", זכתה השנה , גם היא של רשת. בתואר תוכנית הדוקו-ריאליטי הטובה של השנה, זכתה העונה הראשונה של ", ששודרה בלוויין, "הקיבוץ", ששודרה בערוץ 8, זכתה כסדרת התעודה הטובה וה"הינשופים", שגם היא שודרה בערוץ 8, זכתה כתוכנית האירוח הטובה.

מתוך "30 שקל לשעה"צילום: ורד אדיר

"ערב טוב עם גיא פינס", המשודרת בערוץ 10, זכתה שוב בתואר תוכנית המגזין בתחומי תרבות ופנאי וגם "המקור" ו"אל תפיל את המיליון" המשודרות בערוץ זה, זכו כתוכנית התחקירים ושעשועון הטלוויזיה הטובים ביותר, בהתאמה. בפרסי השחקנים הראשיים בדרמה זכו (בעבור תפקידו ב"אחת אפס אפס", גם היא של ערוץ 10) ודנה מודן (בעבור תפקידה ב", ששודרה בכבלים). סדרת הילדים הטובה היא "אליפים", ששודרה בלוויין.

פרסי האקדמיה חולקו לתוכניות ששודרו בין אפריל 2011 ויוני 2012. במסגרת הטקס, זכה העיתונאי והמגיש, מוטי קירשנבאום, בפרס הוקרה למפעל חיים.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ