אילו לגברים היו צירים

מפיקי סדרת מדע הולנדית פופולרית הדגימו על עצמם את הסבל של צירי לידה. בתום שעתיים (בלבד) הניב הכאב בובה וכמה רגעים טלוויזיונים

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים6
רותה קופפר

בשאלון הפרוסטי של “ואניטי פייר” לקראת צאת ספרה Bossypants ב-2011 נשאלה טינה פיי בין היתר מה לדעתה התכונה שהכי זוכה להערכת יתר ותשובתה היתה “לידה טבעית”. חושבים אחרת ממנה מפיקי סדרת מדע הולנדית פופולרית, שמה “עכברי מעבדה”, שנוהגים לעשות ניסויים על בשרם (ועם בשרם, פעם אכלו זה את בשרו של זה). החודש הדגימו על עצמם את הסבל של צירי לידה. במשך שעתיים (בלבד) חיברו אותם לאלקטרודות שהזרימו להם מכות חשמל, כסימולציה של הצירים, שהלכו והתחזקו בהפרשי דקות ושניות.

שני הגברים – דניס סטורם וואלריו זנו – נראו בתוכנית שוכבים על המיטה, לצדם מיילדות, העוזרות להם להתמודד עם הכאב. הצחוק והמבוכה שלהם הופכים בחלוף הזמן לזעקות והתפתלויות. בתום שעתיים, כאשר כל הכאב הזה הניב בובה וכמה רגעים טלוויזיוניים, אומר ואלריו כי ישקול שוב אם ירצה שאשתו תיכנס להריון.

לפי “האפינגטון פוסט” זו לא הפעם הראשונה שמנסים לדמות צירי לידה בטלוויזיה. ב-2009 ד”ר אנדרו רוצ’פורד עבר תהליך דומה (גם הוא רק בן שעתיים) בתוכנית “מה שטוב בשבילך” בטלוויזיה האוסטרלית.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ