גמר "מאסטר שף" שבר שיאי צפייה: 43% רייטינג

בתום 11 שבועות גבר תום פרנץ על שתי המתמודדות האחרות, סלמה פיומי וג'קי אזולאי. משדר הגמר היה לשני ברשימת התוכניות הנצפות מאז תחילת מדידת הרייטינג בארץ

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

הזוכה בעונה השלישית של תחרות הבשלנים החובבים, מאסטר שף, הוא תום פרנץ. פרנץ, בן 39, נשוי ואב לילד, גבר על שתי המתמודדות האחרות בגמר, סלמה פיומי וג'קי אזולאי. הוא זכה ב-200 אלף שקלים ובתואר "מאסטר שף".

במשדר הגמר התבקשו המתמודדים להתחרות זה בזה במבחן טעימה עיוורת, בסופו העפילו פיומי ופרנץ לשלב השני של הגמר, והמנות שבישלו הוגשו לשופטים וכן ל-200 טועמים. במבחן זה זכה פרנץ ברוב הקולות; בעונות הקודמות זכו בתואר אינה קראביצקי ואבי לוי, שפתח לאחר זכייתו מסעדה בירושלים.

"המאסטר שף" תום פרנץ ברגע ההכרזה על הנצחוןצילום: מתוך ערוץ 2, קשת

משדר הגמר אמש שבר שיאי צפייה. על פי נתוני הזכיינית קשת, רשם המשדר רייטינג ממוצע של  43% (46.6% בקרב האוכלוסייה היהודית בלבד). משמעות הנתון, על פי הוועדה, הוא שהתוכנית זכתה לנתח צפייה של 60.5% מצופי הטלוויזיה אתמול בערב, שהם קרוב ל-857 אלף משקי בית.

על פי הודעת הזכיינית, בדקת השיא של התוכנית - שגם במשך 11 שבועות שידורה הובילה את טבלת הרייטינג - נמדדו 52.3 אחוזי רייטינג, שפירושם כשני מיליון צופים. ככלל, זה משדר הטלוויזיה שרשם את אחוזי הצפייה הגבוהים ביותר מאז שנת 2000, והוא שני רק לשידור האירוויזיון בשנת 1999, ברשימת התוכניות הנצפות ביותר מאז החלה מדידת רייטינג בארץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ