סיום לפרשת הכדורים הפסיכיאטריים ב”אח הגדול”: סער שיינפיין ימשוך את תביעתו

זאת לאחר הליך גישור מוצלח בין הצדדים. עם משיכת התביעה, על סך 2.5 מיליון שקלים, תמשוך גם חברת ההפקה את התביעה הנגדית שהגישה

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים19
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

סער שיינפיין, ממתמודדי העונה השנייה של הריאליטי "האח הגדול", ימשוך את תביעתו נגד חברת ההפקות "קופרמן", הפסיכיאטר ד"ר אילן רבינוביץ וזכיינית ערוץ 2 קשת, לאחר סיומו המוצלח של הליך גישור בין הצדדים. עם משיכת התביעה, על סך 2.5 מיליון שקלים, תמשוך גם חברת ההפקה את התביעה הנגדית שהגישה. בכך תבוא לסיומה פרשת הכדורים הפסיכיאטריים בבית האח הגדול.

הפרשה התפוצצה לפני כשנה, בסדרת כתבות בעיתון "ידיעות אחרונות". בכתבות טען שיינפיין וכמה מתמודדים אחרים, שקיבלו כדורים פסיכיאטריים מטעם ההפקה, תוך כדי שידור התוכנית. הפרשה הביאה למינוי ועדה מטעם משרד הבריאות וועדה נוספת מטעם ההסתדרות הרפואית, ולקיום דיון בעניין בוועדת החינוך של הכנסת. עם זאת, לפני כחצי שנה החליטו הצדדים - עו"ד רקפת פלד ועו"ד חגית תמיר שייצגו את קופרמן, ועו"ד רון קורקלטאוב ועו"ד דנה פלפול-סגל שייצגו את שיינפיין - על פנייה להליך גישור אותו הוביל עו"ד עמוס גבריאלי. אתמול נודע כי הצדדים הגיעו להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט. הצדדים הסכימו גם על איפול כל סעיפי ההסכם ביניהם.

סער שיינפיין בדיון בוועדת החינוך של הכנסתצילום: מיכל פתאל

באי כוח הצדדים מסרו כי “לאחר הליך גישור בפני כבוד המגשר עמוס גבריאלי, יושבו כל המחלוקות על דרך הפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט”.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ