יחודש משפטה של ניקולט שרידן נגד “עקרות בית נואשות”

שרידן טוענת כי נקמו בה בפיטורים לאחר שהיא התלוננה כי יוצר הסדרה, מארק שרי, סטר לה בעיצומו של ויכוח בספטמבר 2008

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

יותר משנה לאחר שמשפטה של השחקנית ניקולט שרידן נגד הפקת "עקרות בית נואשות" הסתיים בפסילת המשפט, השחקנית קיבלה מועד אחר למשפט חוזר. שרידן ונציגי אולפן טאצ'סטון טלוויז'ן יעמדו זה מול זה ב–2 בדצמבר. שופט בית משפט בלוס אנג'לס, מייקל סטרן, דחה את בקשת הנתבעים לבטל את המשפט.

עורכי דינה של שרידן הגישו תלונה מתוקנת, לפי תקנון חוקי העבודה של קליפורניה, האמור להגן על עובדים שהתלוננו כי מקום העבודה שלהם מסוכן עבורם מפני מעסיקיהם. לפיכך שרידן תוכל לטעון כי נקמו בה בפיטורים לאחר שהיא התלוננה כי יוצר הסדרה, מארק שרי, סטר לה בעיצומו של ויכוח בספטמבר 2008. אחרי המקרה הזה דמותה בסדרה, איטי בריט, הומתה באופן פתאומי בתחילת 2009. במשפט, שהסתיים ב-19 במארס בפסילה, העידו נציג רשת אי־בי־סי בעבר ובהווה, שרידן ושרי וכן שחקנים אחרים. לפי רשת אי־בי־סי ויוצר הסדרה ההמתה של אידי היתה מתוכננת מראש. שרי גם טען כי הסטירה היתה לא יותר מטפיחה קלה. חודשיים אחרי סוף המשפט הסדרה ירדה מהאוויר אחרי שמונה עונות שידור.

כוכבות "עקרות בית נואשות" (ניקולט שרידן משמאל)צילום: REUTERS

עם התחדשות המשפט התביעה של שרידן תהיה מוגבלת לפיצוי על הפסד עבודה והטבות, סכום קטן בהרבה מ-20 מיליון הדולר אותם תבעה בתחילה.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ