רנדי ג'קסון עוזב את "אמריקן איידול"

ג'קסון, ששפט בתוכנית מאז היווסדה, אמר כי זו היתה "חוויה משנה חיים". נראה כי שופטת נוספת, הזמרת מריה קארי, תעזוב בתום העונה

רותה קופפר
רותה קופפר

רנדי ג'קסון עוזב את התוכנית "אמריקן איידול", שבה הוא משמש שופט מאז עלייתה לשידור, זה 12 עונות. מנחה תחרות השירים האמריקאית, ריאן סיקרסט, פתח את שידור התוכנית באישור להודעה על עזיבתו של ג'קסון. בטוויטר צייץ ג'קסון: "אני גאה מאוד על ששינינו את עסקי הטלוויזיה והמוסיקה לעד. 'אמריקן איידול' היא חוויה משנה חיים".

"אמריקן איידול", המשודרת ברשת פוקס, היתה התוכנית הנצפית ביותר בטלוויזיה האמריקאית בעשור האחרון. במשך השנים שופטים באו והלכו מהתוכנית, כולל סיימון קאוול, פאולה עבדול, ג'ניפר לופז ואלן דג'נרס, אבל ג'קסון, מוסיקאי ומפיק מוסיקלי, הוא היחיד שהיה שם מהרגע שהתוכנית עלתה ב-2002. מקורות בתעשיית הטלוויזיה טוענים שעזיבתו נועדה להציל את כבודו, לנוכח הירידה המשמעותית בצפייה בתוכנית בעונה האחרונה.

אמנם ג'קסון הוא הראשון המכריז על עזיבה, שבוע לפני שידור הגמר של העונה הנוכחית, אך ייתכן כי שופטים אחרים מעונה זו יצטרפו אליו. בן זוגה של הזמרת מריה קארי, שהצטרפה לכס השיפוט של התוכנית השנה, הבהיר השבוע שהיא אינה מתכוונת לחזור אליה. לעומת זאת, ניקי מינאז', הראפרית והשופטת הבולטת של העונה הנוכחית, הודיעה אתמול: "טוב לי בתוכנית".

רנדי ג'קסון, ג'ניפר לופז וסטיבן טיילרצילום: אי–פי

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ