ברברה וולטרס צפויה להודיע על פרישתה

וולטרס, בת 83, היא עיתונאית פורצת דרך, שהיתה לאשה הראשונה שהגישה תוכנית חדשות, "טודיי" ב-1974, והראשונה להגיש יחד עם שדרן מהדורת חדשות בשעות הערב

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

ברברה וולטרס צפויה להודיע מחר (שלישי) על פרישתה לגמלאות בתוכניתה “The View” (ההשקפה). אתר "דדליין", המעודכן והמקושר ביותר בעסקי הוליווד, דיווח כבר במארס כי וולטרס החליטה לפרוש אחרי קריירה בת 52 שנה. בערך אז גם ציפו כי תודיע בתוכנית על החלטתה, אך היא הופיעה ביום המשוער ואמרה כי אינה מודיעה על פרישתה באותו היום. ההודעה צפויה לצאת כעת, בחודש מאי, בתקופה שבה מודדים את הרייטינג של כל רשתות הטלוויזיה. וולטרס צפויה לעזוב את התוכנית בקיץ 2014. לפני שתפרוש סופית היא צפויה להגיש עוד תוכנית מיוחדת בסדרת הראיונות שלה "עשרה אנשים מרתקים", ועוד תוכנית מיוחדת לאוסקר. רשת אי־בי־סי, המשדרת את תוכניתה של וולטרס, צפויה להכין רטרוספקטיבה גדולה עליה לרגל עזיבתה.

וולטרס, בת 83, היא עיתונאית פורצת דרך, שהיתה לאשה הראשונה שהגישה תוכנית חדשות, "טודיי" ב-1974, והראשונה להגיש יחד עם שדרן מהדורת חדשות בשעות הערב שנתיים אחר כך. כמו כן הגישה במשך עשרים שנה את מגזין האקטואליה "20/20".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ