“כוכב נולד” מחליפה את צוות השופטים, ואולי גם את המנחה

המאבק הצפוי ב"דה ווייס" ו"באקס פקטור" נותן אותותיו: צדי צרפתי יעזוב את צוות השיפוט של "כוכב נולד", ריטה ואייל גולן עשויים להצטרף, ואולי גם רני רהב. ומה יהיה גורלו של צביקה הדר?

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

שינויים דרמטיים צפויים בתוכנית “כוכב נולד” בעונתה הבאה, ה- 11 במספר. התוכנית, שצפויה לעלות לאוויר אחרי החגים, תעבור מקצה שינויים בפורמט ובזהות השופטים, ואולי אף בזהות המנחה.

לאחרונה נודע כי השופט הוותיק צדי צרפתי, ששימש שופט בתוכנית מעונתה הראשונה, נאלץ לעזוב אותה לטובת פנים חדשות. מי שיאיישו את שולחן השופטים - כך פורסם באופן בלתי רשמי - הם הזמרים ריטה ואייל גולן ואיש יחסי הציבור רני רהב. אפשרות נוספת שנבדקת היא כי צביקה הדר, מנחה התוכנית מיומה הראשון, ייהפך אף הוא לשופט. בכך תתפנה משבצת המנחה לפנים חדשות. אחד השמות שכבר הוזכר לתפקיד הוא מנחה "האח הגדול" אסי עזר. בזכיינית ערוץ 2 קשת לא מיהרו להתייחס לטענה ובוודאי שלא לאשרה.

"כוכב נולד". מי יישאר?

השינויים בתוכנית, שהוגדרו "שינויי עומק", נועדו לעדכן את התוכנית הוותיקה, המתמודדת עם תחרות כפולה מצד הזכיינית השנייה בערוץ 2, רשת, המחזיקה בשני פורמטים של תחרות מוסיקה - “אקס פקטור” ו”דה ווייס”. לעומת פורמט “כוכב נולד” הוותיק, זכתה “דה ווייס” בשתי עונותיה לתהודה רחבה יותר. בנוסף, סמוך לעלייתה המתוכננת של “כוכב נולד” צפויה לעלות העונה הראשונה של “אקס פקטור”, והתחרות תיהפך צמודה אף יותר. מקשת ומהפקת התוכנית נמסר בתגובה: "מאז גמר עונת העשור של ‘כוכב נולד’ אנו מצויים בעיצומן של הכנות לקראת העונה החדשה שצפויה להביא עמה שינויים וחידושים. נשמח לעדכן בהמשך ובאופן מסודר לגבי השינויים הללו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ