עיבוד טלוויזיוני לרומן בין אליזבת טיילור וריצ’רד ברטון

שני השחקנים שנבחרו לגלם בסרט הטלוויזיה של הבי-בי-סי את דמויותיהם של שני הכוכבים ההוליוודים הגדולים הם הלנה בונהאם קרטר ודומיניק וסט

נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן

הרומן המפורסם בין אליזבת טילור לריצ'רד ברטון יזכה בקרוב לייצוג קולנועי נוסף, הפעם בסרט טלוויזיה של הבי־ב־יסי, שייקרא "ברטון וטיילור". שלשום פורסמה תמונה ראשונה מתוך הסרט הזה, ובה נראים שני השחקנים שנבחרו לגלם בו את דמויותיהם של שני הכוכבים ההוליוודים הגדולים – הלנה בונהאם קרטר ודומיניק וסט.

וסט ("הסמויה", "300") יגלם את ברטון ואילו בונהם קרטר ("נאום המלך", "אליס בארץ הפלאות") את טיילור, בסרט שיתמקד בתקופה אחת בחייו של הזוג שידע עליות ומורדות חדים ביחסיו שנמשכו 20 שנה: האיחוד האחרון ביניהם, לאחר שכבר נישאו והתגרשו פעמיים, על הבמה ב-1983, במחזהו של נואל קווארד "Private Lives".

המחזה מספר על זוג גרוש שנפגש במקרה בפאריס, כאשר כל אחד מהם שוהה בה עם בן זוגו החדש לחיים. היכרותו של הקהל עם הביוגרפיה של שני השחקנים המפורסמים טענה את ההצגה במשמעויות נוספות, ואולם, רבים טענו כי בעבודתם המשותפת הזו הבינו ברטון וטיילור באופן סופי כי הקשר ביניהם כבר לא יחזור לעצמו. ואכן, ברטון מת שנה לאחר מכן, ואילו טיילור לפני כשנתיים, בגיל 79.

הסרט "ברטון וטיילור" מגיע חודשים ספורים בלבד לאחר הקרנתו של סרט טלוויזיה אחר שעסק בחייהם של שני השחקנים, " Liz&Dick ". בסרט הזה כיכבו לינדסי לוהאן וגראנט בואלר, והוא זכה לקבלת פנים פושרת מצד המבקרים. "ברטון וטיילור" מיועד לשידור בסתיו הקרוב בביביסי אמריקה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ