קורי מונטית, כוכב "גלי", מת מ“הרעלה של סמים, הרואין ואלכוהול”

כך עולה מתוצאות הנתיחה שלאחר המוות. ברשת פוקס עדיין לא החליטו אם לדחות את צילומי העונה החמישית שאמורה לעלות בספטמבר

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

קורי מונטית, כוכב סדרת הטלוויזיה "גלי", מת בעקבות "הרעלה מתערובת של סמים ובעיקר הרואין וגם אלכוהול". כך עולה מתוצאות הנתיחה שלאחר המוות. השחקן נמצא בשבת האחרונה ללא רוח חיים בחדר במלון בוונקובר שבקנדה. הוא היה בן 31 במותו.

לפני שנתיים, בראיון למגזין "פרייד", סיפר מונטית על התמכרותו לסמים, שבהם החל להשתמש עוד כבן עשרה. אז, סיפר, נהג לצרוך "כל דבר וככל האפשר... היתה לי בעיה רצינית". הוא נכנס למוסד גמילה, אבל כשיצא ממנו "חזרתי לעשות בדיוק מה שעשיתי קודם”.

העונה החמישית והחדשה של "גלי" היתה אמורה להצטלם כבר בסוף יולי ולעלות ב-19 בספטמבר. רשת פוקס ואולפני פוקס המאה ה-20, המפיקים את "גלי", לא הודיעו בינתיים אם ידחו את מועד תחילת הצילומים ומה יעשו עם הדמות שגילם מונטית, פין האדסון, ספורטאי ושחקן פוטבול שנהפך לחבר במועדון השירה של בית הספר. בינתיים לא ידוע אם יצליחו לכתוב תסריטים בזמן הקצר שנותר להם, ואם יהיה אפשר רגשית, במיוחד בהתחשב בכך שליאה מישל, המגלמת את רייצ'ל, כוכבת אחרת בסדרה, היתה בת זוגו בחיים. השניים, שגילמו גם זוג בסדרה, צברו אוהדים רבים שכתבו למפיקי הסדרה במשך זמן רב בבקשה להחזיר אותם זה לזה.

העונה הרביעית של “גלי” נגמרה בארצות הברית ב-9 במאי. מונטית לא הופיע בשלושת הפרקים האחרונים משום שנכנס למוסד גמילה. הפעם האחרונה שבה נראתה דמותו היתה בפרק "חלומות מתוקים". בפרק זה המורה שלו לשעבר, ויליאם שוסטר, בא לאוניברסיטה כדי להשלים עמו. הוא ביקש ממנו לשוב למועדון השירה, אך התלמיד לשעבר מסרב. "יש מקומות שאי אפשר לחזור מהם", הוא אומר למורו לשעבר. "זאת הצעה טובה, אבל כמו שאתה רואה אני עסוק במכללה".

באתר "דה ראפ" משערים כי אפשר להניח לדמות בנקודה זו. בשבוע שעבר, לפני מותו של מונטית, הודיע יוצר הסדרה, ריאן מרפי ("אימה אמריקאית"), שאדם למברט (“אמריקן איידול”) יצטרף ל"גלי" בעונה החדשה, אך לא ציין מה יכלול תפקידו. עוד נודע כי הסדרה נפרדה משחקנים קבועים כדיאנה אגרון (קווין), התר מוריס (בריטני), מארק סיילינג (פאק), הארי שאם ג'וניור (מייק) ואמבר ריילי (מרסדס) – כוכבי הסדרה המקוריים. השינוי הזה יכול להסוות עלילתית את העדרו של פין (מונטית).

אך ניסיון העבר במקרים טראגיים שכאלה אינו מבטיח טובות לסדרה. ב-2003 כאשר כוכב "8 חוקים פשוטים לצאת עם בתי", ג'ון ריטר ("שלושה בדירה אחת"), מת באופן פתאומי, הסדרה כבר היתה בצילומי העונה השנייה שלה. ברשת אי־בי־סי צירפו את ג'יימס גרנר ודייוויד ספייד לצוות השחקנים אחרי ששידרו פרק מחווה לריטר. הסדרה חודשה לעונה שלישית, אך בוטלה אחר כך.

פיל הארטמן היה כוכב הסדרה הקומית "ניוז רדיו". אחרי שאשתו ירתה בו למוות הצטרף ג'ון לוביץ לסדרה כקריין ועמית של דמותו של הרטמן. הסדרה נמשכה עוד עונה ואז ירדה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ