תוכנית אירוח פקיסטאנית מחלקת תינוקות

שני תינוקות שננטשו נמסרו השבוע לאימוץ בשידור חי

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

תוכנית אירוח בטלוויזיה הפקיסטאנית מצאה דרך מקורית להעלות את אחוזי הצפייה בתקופת הרמדאן: היא מעניקה תינוקות יתומים לזוגות חשוכי ילדים. מנחה התוכנית "אמאן רמאזאן", אמיר ליקוות חוסיין, מסר שני תינוקות נטושים בחודש האחרון.

"זו ילדה יפהפייה שמישהו זרק לאשפה", אמר המנחה השנוי במחלוקת, כשהוא מציג את אחת התינוקות. "ראו כמה היא יפהפייה ותמימה". לפי העיתון "טלגראף" הבריטי, נציגה של עמותת רווחה לאימוץ הגישה לזוג באולפן את התינוקות. הדבר נעשה פעמיים השבוע.

ריאז אוד דים, שקיבל יחד עם אשתו את התינוקת, אמר: "במשך 14 שנים עברנו תלאות. אנשים הציעו לי להתחתן בשנית, אבל נשארתי סבלני וביקשתי גם מאשתי להיות סבלנית". האם הגדירה את המעשה כ"נס". בני הזוג החליטו לקרוא לתינוקת פטימה.

מנחה התוכנית אמר כי המטרה היא שמי שעלולים לנטוש את תינוקם בערימת אשפה,שם ימות - יביאו אותו במקום זאת לתוכנית. הוא סירב לומר כיצד נבחרו הזוגות המתאימים ורק ציין שהם פנו בעבר לארגון האימוץ.

"אמאן רמאזאן" היא התוכנית הכי פופולרית בפקיסטאן, אף שהיא נאשמת בקידום מטרות קיצוניות. בתקופת הרמדאן היא מתאפיינת באווירה קלילה יותר ובחוויות "הנוגעות בנימי הנפש".

לתוכניות האירוח הפקיסטאניות קהל צופים גדול והן ידועות בשערוריות שלהן. אחת המנחות פוטרה לאחר שעקבה אחר זוגות בפארקים בעיר קראצ'י, שנפגשו ללא מלווה. אחר עלה לכותרות לאחר שנכנס עם מצלמותיו לבתי בושת. המאבק על אהבת הקהל גובר בתקופת הרמדאן, והצורך לעשות מחוות גדולות גדל בהתאם. בשנה שעברה, בתקופה זו, וינה מאליק, דוגמנית ידועה שהצטלמה בעירום למגזין הודי, הגישה תוכנית מתחרה לזו, ובה היה טקס גירוש שדים. בתוכנית אחרת צילמו אדם שממיר את דתו מהינדי למוסלמי בשידור חי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ