חדש ב"יס": תקרין סדרות אמריקאיות נבחרות במקביל לשידורן בארה"ב

העונות החדשות של "הומלנד", "גלי" ו"המתים המהלכים" ישודרו מספטמבר במקביל לערוצים האמריקאים, בניסיון להילחם בהורדות פיראטיות

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

יס תשדר סדרות נבחרות במקביל לשידורן בארצות הברית. "הומלנד", הסדרה האמריקאית המבוססת על זו הישראלית, "המתים המהלכים", הסדרה על זומבים, ו"גלי" סדרת הנוער המזמרת - כולן שבות לשידור בספטמבר ובאוקטובר והן ישודרו בארץ בזמן שבו משדרים את פרקיהם החדשים בערוצים האמריקאיים.

לפי יס, זו הסנונית הראשונה במסורת חדשה של שידור סדרות נבחרות, שלא יובאו באיחור של חודשים אלא עם או מיד לאחר סיום שידור הפרק בארצות הברית. הדבר נועד להילחם בתופעת ההורדות הפיראטיות. הפרקים ישודרו בהפרש של עד שעה מסיום שידור הפרק בארצות הברית, בתרגום לעברית. מלבד השידור המקדים, הסדרות ישודרו גם במשבצת השידור הרגילה שלהן ובשירות הוי־או־די, במידה שהן זמינות.

הסדרות הראשונות שיתחילו בשידור הן: "גלי" בעונתה חמישית, ללא הכוכב שלה קורי מונטית שמת הקיץ, ב-5:00 בבוקר שעון ישראל, החל מה-27.09 בערוץ יס דרמה; העונה השלישית של "הומלנד", ב-5:00 בבוקר שעון ישראל, החל מה-30.09, בערוץ יס או; "המתים המהלכים" בעונתה הרביעית, ב-5:50 בבוקר שעון ישראל, החל מה-14.10, בערוץ יס או.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ