תוכנית הגמר של “האח הגדול” שברה שיאי צפייה

36.2 אחוזי צפייה נרשמו בגמר העונה החמישית ששודר אתמול, יותר מאשר בגמר של העונה הקודמת

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

רייטינג מרשים למשדר הגמר של תוכנית הריאליטי "האח הגדול". בתוכנית ששודרה אמש נרשמו 36.2 אחוזי צפייה, שהם כ-721 אלף משקי בית, כך על פי נתוני הוועדה למדרוג. פירוש הנתונים הוא שיותר מממחצית צופי הטלוויזיה אמש, 53.4 אחוז, צפו במשדר.

נתון זה מתעלה על נתון העונה הקודמת, הרביעית במספר, שבה נרשם רייטינג שהסתכם ב-35.2 אחוז. על פי נתוני הזכיינית, המתייחסים לנמדד בקרב משקי בית יהודיים בלבד, זה היה משדר הגמר שרשם את אחוז הרייטינג הגבוה ביותר: 41.6 אחוזים ו- 44.8 אחוזי צפייה ברגע השיא של המשדר.

בהתאם לנתוני הצפייה בתכנית, כך לוח השידורים בערוצים האחרים. בעוד שבערוץ 2, ששידר את התוכנית, שמרו נתוני רייטינג מרשימים לאורך כל היום (חדשות: 25.1, "חי בלילה": 22.5 ו"אנשים": 12.3 אחוזים), נאלצו תוכניות בערוצים אחרים להסתפק בשברירי אחוז. "חמש בערב עם רפי רשף", שצברה 6.8 אחוזים, דורגה במקום השמיני בטבלת המדרוג היומית, והיא התוכנית עתירת הרייטינג ביותר - מחוץ לתוכניות ערוץ 2. אחריה מדורגת "עושים סדר" בחינוכית עם 6.4 אחוזים. מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 10 השיגה אמש רק 5.9 אחוזים. "מבט", המדורגת 14 בטבלה היומית, רשמה 4.2 אחוז.

טהוניה רובל, זוכת העונה החמישית של "האח הגדול", אתמולצילום: רועי ברקוביץ'

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ