גמר “המירוץ למיליון” - הנצפה ביותר השנה

1.306 מיליון מיליון צפו במשדר, יותר מאשר בגמר “האח הגדול”

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים35
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

תוכנית הגמר של "המירוץ למיליון" היא הגמר הנצפה ביותר בשנה החולפת - מבחינת מספר הצופים הכולל. התוכנית, בה זכו אתמול בלילה בני הזוג טליה וקובי, רשמה רייטינג גבוה של 39.1 אחוזים ונקודת שיא בה נרשמו 42.8 אחוז. על פי נתוני הזכיינית רשת, המשדרת את התוכנית, צפו במשדר 1.306 מיליון צופים. נתון זה גבוה יותר מגמר "האח הגדול" ששודרה באמצע שבוע שעבר, בו צפו 1.248 מיליון צופים, אף שנתון הרייטינג של האחרונה היה גבוה יותר (41.6 אחוזים במשקי בית יהודיים).

משמעות הדבר היא כי בעוד שיותר בתים צפו ב"האח הגדול", התאפיינה הצפייה ב"המירוץ למיליון" כצפייה מרובת־משתתפים בכל מכשיר טלוויזיה (הבתים המשתתפים במדגם אמורים להזין הן את מספר מכשירי הטלוויזיה הדלוקים והן את מספר הצופים בכל מכשיר). הנתונים הם ראשוניים ונכונים למשקי בית יהודיים בלבד ואינם רשמיים. נתונים סופיים יעודכנו במהלך היום.

הזוכים במקום הראשון ב"המירוץ למיליון", קובי וטליה. בקרוב אצל האסולינים?צילום: אייל אלקבץ

"המירוץ למיליון" היא תוכנית בה משתתפים צמדים במסע ברחבי העולם ונדרשים לגבור זה על זה בשורת משימות. אמש, במשדר הגמר של העונה השלישית, זכו כאמור בני הזוג טליה וקובי, נשואים טריים מגבעתיים. לצדם השתתפו בגמר האחיות רומי וקורל ובנות הדודות בתאל ומעיין.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ