פורסם המנדט של הוועדה לבחינת השידור הציבורי

הוועדה תהיה אמונה על בחינת תפקידו וייעודו של גוף השידור הציבורי, הקטנת התקציב הנדרש לפעילותו, שיעור הפקות הטלוויזיה החיצוניות שיהיה אמון עליהן ואופני גביית האגרה. בראש הוועדה יעמוד המפיק והעיתונאי לשעבר רם לנדס

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

הוועדה החדשה לבחינת השידור הציבורי תהיה אמונה על בחינת תפקידו וייעודו של גוף השידור הציבורי, הקטנת התקציב הנדרש לפעילותו, שיעור הפקות הטלוויזיה החיצוניות שיהיה אמון עליהן ואופני גביית האגרה. כך הודיע היום (שני) שר התקשורת, גלעד ארדן, הממונה גם על רשות השידור. ארדן הודיע על הקמת הוועדה המיוחדת ועל חבריה במסיבת עיתונאים וגם על מועד להגשת המלצות הוועדה - סוף השנה הנוכחית.

על כוונתו של ארדן להקים ועדה שתבחן את עתיד השידור הציבורי כאשר "כל האופציות על השולחן" נודע כבר לפני זמן מה. להחלטה קדם ביטול הרפורמה ברשות השידור, שמימושה התעכב בשנים האחרונות, והודעת השר ארדן, עם כניסתו לתפקיד, כי הוא מעוניין לבחון מחדש את אופן קיום השידור הציבורי. בראש הוועדה יעמוד המפיק והעיתונאי לשעבר, רם לנדס. לצדו, כך נודע, יהיו קרני זיו, מנהלת מחלקת הדרמה והקומדיה בזכיינית ערוץ 2 קשת, יאיר אלוני, לשעבר מנכ"ל רשות השידור, ועורך מבט לשעבר, צביקה גולדברג. עוד חברים הם הפובליציסט ג'קי לוי, ג'לאל ספדי, מנהל מינהל חברה ונוער בחברה הערבית במשרד החינוך, ונציגי משרדי האוצר, התקשורת והמשפטים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ