אסתי גינזבורג תהיה עזר כנגדו של אסי עזר ב"הכוכב הבא"

גינזבורג תגיש פינה בתוכנית “הכוכב הבא”. הצטרפותה היא חלק מהמאבק בין זכייניות ערוץ 2, לאחר שרשת מינתה את בר רפאלי להגיש את “אקס פקטור”

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

גם לקשת יש דוגמנית־על: אחרי בר רפאלי, שתגיש את תוכנית המוזיקה "אקס פקטור" בזכיינית ערוץ 2 רשת, הודיעה היום גם הזכיינית השנייה בערוץ, קשת, על מינוי דוגמנית לתוכנית המוזיקה שלה - אסתי גינזבורג. היא תשתלב בהגשת "הכוכב הבא", הגלגול הנוכחי של פורמט “כוכב נולד”, שיעלה לשידור בשבוע הבא; מנחה התוכנית יהיה אסי עזר.

גינזבורג תגיש את פינת "חדר מצב" בתוכנית, ובה תפנה לצופים שהשתתפו בהצבעה. על פי הפורמט החדש, עיקר המשקל לקביעת עתידו של מתמודד בתוכנית יהיה ההצבעה מהבית. הצופים יוכלו להוריד את אפליקציית מאקו טי־וי ולהשתתף בזמן אמת ובאופן פעיל בתוכנית. גינזבורג תפנה אליהם ותאזין לשיקוליהם.

הצטרפותה של גינזבורג לתוכנית נראית כסיבוב נוסף במאבק בין שתי הזכייניות על הבכורה והיוקרה. “הכוכב הבא” ו”אקס פקטור” צפויות להיות משודרות, לפחות למשך תקופה, זו מול זו. גינזבורג מסרה: "אני שמחה ונרגשת לקחת חלק בפורמט החדש לצד אנשי טלוויזיה ובידור מהשורה הראשונה. בשנים האחרונות בחנתי הצעות רבות שקשורות לעולם הטלוויזיה בארץ - ואני שמחה להצטרף ל’כוכב הבא’".

אסתי גינזבורגצילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ