בוטלו סרט וסדרת טלוויזיה 
על הילארי קלינטון

המפלגה הרפובליקאית זוקפת זאת לזכותה. אך לדברי במאי הסרט המיועד, צ'ארלס פרגוסון - איש לא היה מוכן לסייע לו בסרטו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

המפלגה הרפובליקאית זוקפת לזכותה את ההחלטה של רשת אן־בי־סי ורשת סי־אן־אן לבטל סרט וסדרה הקשורים להילארי קלינטון. באוגוסט שעבר איימה המועצה הרפובליקאית הלאומית שתחרים את שתי הרשתות בזמן העימותים בבחירות לנשיאות של 2016, אם ימשיכו אלה את הפרויקטים סביב מי שהיתה שרת החוץ האמריקאית.

ייתכן שזו רק אחת הסיבות לביטול. מה שידוע בבירור הוא שברגע שסי־אן־אן הודיעה כי החליטו לבטל את הסרט התיעודי של צ'ארלס פרגוסון ("המעגל הפנימי") על הילארי קלינטון, גם רשת אן־בי־סי מיהרה להודיע - באותו יום ממש - כי לא תתקדם עם המיני סדרה על אשת הנשיא ה-42.

הילרי קלינטון. אף אחד לא היה מוכן לדבר עליה צילום: אי-פי

כבר באוגוסט, כאשר המועצה הרפובליקאית הלאומית (RNC) הודיעה על ההחרמה המתוכננת, אמר יו"ר חטיבת הבידור של אן־בי־סי, בוב גרינבלט, כי הפרויקט "נמצא רק בפיתוח - השלב הראשון של רבות מסדרות טלוויזיה, שאינן מגיעות בכלל לכלל הפקה". חודש קודם לכן קודמה הסדרה כספינת הדגל של הרשת.

בפוסט שכתב ל"האפינגטון פוסט" אמר פרגוסון כי לא רק הרפובליקאים ניסו למנוע את הפרויקט הזה. "אף אחד, ממש אף אחד, לא היה מעוניין לעזור לי עם הסרט הזה. לאחר שפניתי ליותר ממאה אנשים, רק שניים שאי פעם היו במגע עם גב' קלינטון הסכימו לדבר למצלמה, וחשדתי שגם הם ייסוגו מהסכמתם", הוא כתב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ