מולאן יוצאת מהארון

הלוחמת הסינית בסדרה "עד עצם היום הזה" מתאהבת בנסיכה אורורה. אחד מיוצרי הסדרה אמר בעבר כי תהיה לפחות דמות גאה אחת העונה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

בפרק של "עד עצם היום הזה" ששודר ביום ראשון בארצות הברית (אצלנו ב"יס דרמה") התברר כי אחת מהדמויות מהאגדות היא להט"בית. לקראת סוף הפרק, שנקרא "Quite a Common Fairy" ("נסיכה שגרתית למדי"), משחק מלים על שם גנאי להומו, אך לא קשור לעלילה המדוברת, מתגלה כי מולאן מאוהבת בנסיכה.

מולאן (ג'יימי צ'אנג) רוצה ביפהפייה הנרדמת, אורורה (שרה בולגר). אפשר היה לראות כיצד הקשר בין השתיים נרקם בעונה השנייה של הסדרה, כאשר השתיים לחמו זו לצד זו, ובשלב מסוים מולאן אף נתנה לאורורה את לבה (לא כמטאפורה).

מולאן עומדת לפתוח את לבה לפני מושא אהבתה בטירה של היפהפייה. אורורה מופתעת לראות את מולאן. היא שואלת אותה מדוע באה, וזו משיבה לה שהיא "מנסה לאזור אומץ" ומחייכת (דבר שאינה מרבה לעשות). השתיים רצות זו אל זו, אוחזות ידיים, ורגע לפני שמולאן מספיקה לשתף את אורורה ברגשותיה, זו מספרת לה שהיא והנסיך פיליפ מצפים לתינוק. עיניה של הלוחמת הסינית מתמלאות בדמעות והיא מודיעה במפתיע שהיא מצטרפת לכנופייה של רובין הוד. השתיים מתחבקות ומולאן הולכת, עצובה.

צפו בסצינה המדוברת:

אחד מיוצרי "עד עצם היום הזה", אדוארד קיציס, אמר בעבר כי תהיה לפחות דמות גאה אחת העונה, ונראה כי מדובר במולאן. את הפרק כתבה ג'יין אספנסון, יוצרת סדרת האינטרנט הלהט"בית הפופולרית "בעלים".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ