שיפור משמעותי ברייטינג של "בני ערובה" האמריקאית

נתוני הצפייה הראשוניים היו מאכזבים והעמידו בסכנה את המשך הסדרה, המבוססת על "בני ערובה" מערוץ 10. כעת התבררו הנתונים המלאים והם טובים הרבה יותר

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

"בני ערובה", סדרה אמריקאית של רשת סי־בי־אס, המבוססת על סדרה ישראלית של ערוץ 10, נהנתה מצפייה גבוהה בהרבה מכפי שדווח לראשונה. נתוני הצפייה המשוקללים של מכשירי הקלטה, וי־או־די וצפייה דרך מחשב שהתקבלו בסוף השבוע, חודש לאחר העלייה של סדרות הרשתות הארציות האמריקאיות, מוכיחים כי נתוני נילסן הראשוניים, הבודקים רק צפייה בטלוויזיה, לא היו מדויקים, וכי הרשתות הגדולות נהנו מצפייה גבוהה בהרבה ממה שנודע בתחילה.

הדוגמה המובהקת ביותר לשיפור בנתונים היא של הסדרה "בני ערובה", סדרת ריגול ואקשן שעלילותיה מתמשכים על פני עונה קצרה (15 פרקים). כך למשל, בתחילה דווח כי רק 7.4 מיליון איש צפו בפרק הראשון של הסדרה, נתון מאכזב, שאף העמיד את המשך קיומה בסכנה. אך חודש לאחר מכן נודע כי בפרק הראשון צפו 15.54 מיליון צופים. עלייה של 110% מהנתון שהתקבל בבוקר שלמחרת.

גם נתוני הצפייה המעודכנים של "The Crazy Ones", סדרה של אותה רשת, שהחזירה לטלוויזיה את רובין ויליאמס בתפקיד ראשי, נהנן מעלייה של 52%, ומתברר שבפרק הראשון שלה צפו 24 מיליון אנשים.

מנהל מחלקת המחקר של סי־בי־אס, דייוויד פולטרק, אמר כי השנה הם עדים ל"עלייה משמעותית בשימוש במכשירי הקלטה בזמן הנוח לצופים, מה שמגדיל את הקהל של תוכניות פופולריות, בהן סדרות ותיקות ולהיטים חדשים".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ