השפית הבריטית נייג'לה לוסון השתמשה בסמים עשר שנים באופן יומיומי

כשנודע הדבר לבעלה לשעבר, צ'ארלס סאצ'י, כינה אותה במייל זועם "הייג'לה" (נייג'לה בהיי). הפרטים התבררו במשפט שמנהל הזוג נגד עוזרותיו לשעבר

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

שפית הטלוויזיה הבריטית נייג'לה לוסון השתמשה בקוקאין ובסמים אחרים מדי יום במשך כעשר שנים, כך התברר אתמול בבית משפט באנגליה, בדיווח המובא ב"גרדיאן". עוזרות לשעבר של לוסון, המואשמות שלקחו ממנה במרמה 300 אלף ליש"ט בעת שעבדו עבור בני הזוג, טוענות כי היא שמרה הדבר בסוד מבעלה, צ'ארלס סאצ'י.

באנגליה מכונה לוסון בת ה-53 "אלת הבית", הונה נאמד בכ-15 מיליון ליש"ט ותוכניות חדשות שלה אמורות לעלות בערוץ 4 הבריטי וברשת אי־בי־סי האמריקאית. על פי הדיווח, היא השתמשה בקוקאין, סמים קלים ותרופות־במרשם על בסיס יומי. כשנודע הדבר לבעלה לשעבר, סאצ'י, הוא כינה אותה באי־מייל זועם "הייג'לה" (נייג'לה בהיי). עם פרסום האי־מייל של סאצ'י, החליט השופט רובין ג'ונסון להסיר את צו איסור הפרסום מהפרשה.

הנתבעות בפרשה הן האחיות פרנצ'סקה ואליזבטה גריו, ולפי האי־מייל של סאצ'י ללוסון, הוא עצמו מקבל את טענת האחיות כי הותר להן להשתמש בכספים באופן חופשי בתנאי שלא יספרו לבעל על השימוש שלה בסמים. השופט קרא בקול בבית המשפט את האי־מייל הזועם, בו נאמר בין השאר: "ברור שהאחיות גריו יצאו זכאיות בטענה שאת היית כל כך מסטולית מסמים שאישרת להן להשתמש בכל סכום שרצו... וכן, אני מאמין לכל מלה שהן אמרו".

לוסון וסאצ'י סיימו את נישואיהם בני עשר השנים אחרי שערוריה פומבית. צלם תפס את השניים במריבה במסעדת "סקוטס" במייפייר, שבה ליפף סאצ'י את ידיו סביב צווארה של נייג'לה. עורך הדין של האחיות טען כי המריבה הזאת היתה קשורה לתביעה שהוגשה נגד האחיות ולשימוש של לוסון בסמים.

התובעת, ג'יין קרפנטר, אמרה לעומת זאת כי הטענה שמעלות האחיות גריו היא "השמצה מוחלטת", וכי הן העלו את טיעון הסמים רק כשנה אחרי שנעצרו, "בשלב שבו הן כבר הודו באחריותן ללקיחת הכספים במרמה". היא אף קראה את המכתב שכתבו האחיות לזוג סאצ'י-לוסון, בו הן מביעות תקווה "שתמצאו בלבכם מקום לסלוח לנו ותעזרו לנו לתקן את זה".

לוסון מצלמת בימים אלה לערוץ 4 הבריטי את התוכנית "הטעם", תחרות בישול המבוססת על פורמט אמריקאי שבו היא תשפוט לצד השפים אנתוני בורדיין ולודו לפברה. סדרה נוספת עם שלושת השופטים האלה צפויה לעלות ב-2 בינואר בארצות הברית, ומהרשת נמסר שאין שום כוונה לבטל את השידור.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ