הזמר ג'קו אייזנברג תובע את טדי-הפקות וקשת: נגרמה לי נכות נפשית

אייזנברג, זוכה העונה הרביעית של "כוכב נולד", טוען בין השאר כי לא עבר הכנה לקראת ראיון ב"ידיעות אחרונות" שהרס לו את הקריירה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

ג'קו אייזנברג, זוכה העונה הרביעית של תוכנית הריאליטי של קשת "כוכב נולד", הגיש תביעה נגד חברת טדי, המפיקה טמירה ירדני והזכיינית קשת, על כך שהוא סובל מנכות נפשית.

לפי דיווח בתוכניתו של גיא פינס בערוץ 10, אייזנברג תובע את הגופים האלה על כך שלא הדריכו אותו כאשר התראיין למוסף "שבעה לילות" של "ידיעות אחרונות" ואמר דברים שנויים במחלוקת על הסיבות לכך שלא התגייס לצבא. כמו כן אמר: "בלי מוזיקאים לא היו שירים לשיר ביום הזיכרון על חיילים שמתו". עוד השמיץ מוזיקאים כמו רמי קליינשטיין, אמן של חברת הליקון, שאמורה היתה להוציא גם לאייזנברג אלבום כחלק מהפרס של זוכי "כוכב נולד" - אך בשל הדברים שאמר לא עשתה זאת.

אייזנברג, בן 33, טוען שהכתבה ההיא הרסה לו את הקריירה וכי מי שאיפשר אותה היא ההפקה ששלחה אותו אליה ללא הכנה מוקדמת ובלי הדרכה. הכתבה של רז שכניק ורביב גולן ב"ידיעות אחרונות" גרמה לקריאות לחרם מצד פוליטיקאים "ולסכר של כתבות משמיצות", כך לשון התביעה. עוד סיפר אייזנברג כי ההתנצלות הפומבית שנכפתה עליו בטקס פרסי הטלוויזיה היתה משפילה. "התובע נכנע ללחץ הכבד שנבע מדרישות הנתבעים", נכתבה בתביעה, שעומדת על סך 2.5 מיליון שקלים.

מטדי הפקות נמסר כי ההפקה "תמכה בג'קו מהרגע הראשון ולאורך שנים ארוכות הן מבחינה מקצועית והן מבחינה כלכלית. על אף שהתבטאויותיו יצרו קשיים אדירים למערכת כולה ונזקים רבים. טדי לא התנערה ממנו וטיפלה בו באופן הטוב ביותר כולל משכורת קבועה למחייתו (על אף שלא היו הכנסות מעבודתו)".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ