רותה קופפר

היום (שלישי) בחמש בערב התקבל בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא בערוץ 10 מכתב מעורך דינו של הזמר אייל גולן, ובו נטען כי הוציאו את דיבתו של הזמר, וכי פוגעים בשמו הטוב. במכתב נטען כי "זה מספר חודשים הנכם פועלים באופן עקבי ושוטף להטיל רפש וזוהמה במרשי, לפגוע בו ובשמו הטוב ולהציגו כעבריין, כאדם המטריד מינית ו/או כזה המשדל קטינות לקיום יחסי מין ושימוש בסמים.

"היום פירסמתם בעמוד הפייסבוק שלכם 'חברים אנחנו צריכים את עזרתכם. התברר לנו שאנחנו מופיעים, אורלי ואני, בפסטיבל להעצמה נשית באילת ולצדנו לא אחר מאשר אייל גולן. אנחנו כמובן ביטלנו את השתתפותנו אבל צריך עוד כוח ציבורי לגרום לפסטיבל לבטל את נוכחותו השוביניסטית של הזמר הזה בפסטיבל למען הנשים".

אורלי וילנאי וגיא מרוז. בוחרים לא לשמועצילום: צילום מסך ערוץ 10

עורך הדין מבקש ממגישי תוכנית הבוקר אורלי וילנאי וגיא מרוז להסיר את הפרסום, להתנצל בפני הזמר, וכן לשלם לו חצי מיליון שקלים כפיצוי.

מרוז אמר כי הם עומדים מאחורי דבריהם, והסביר כי גם אם מעשיו של גולן לא נחשבים לפליליים הם בוודאי פגומים התנהגותית, וכי "הוא החפיץ נשים", לדבריו. אך ביקש להוסיף כי אינם קוראים לעשות עליו חרם. "אנחנו לא רוצים להיות על הבמה באירוע שהכותרת המשנה שלו היא העצמה נשית", הסביר.

"אנחנו לא קוראים לא להשמיע אותו, אנחנו בוחרים לא לשמוע אותו", אמרה וילנאי. "נראה לי מופרך ומטורף שאנשים משתמשים בו להעצמה נשית, וכל עוד הוא שם אני לא מוכנה להיות על אותה במה", הוסיפה.

אייל גולן. יופיע בפסטיבלצילום: אלוני מור

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ