רותה קופפר

תוכנית "הלילה" האחרונה עם ג'יי לנו, ביום חמישי 6 בפברואר, קבעה שיא מרשים של צפייה — מספר הצופים הגבוה ביותר שלה מאז 14 במאי 1998, המועד שבו אירח לנו את ג'רי סיינפלד לרגל שידורה של התוכנית האחרונה של "סיינפלד" ברשת אן־בי־סי. אם בתוכנית האירוח הלילית ההיא צפו 15 מיליון צופים, הרי תוכנית הפרידה רשמה 14.6 מיליון וזכתה ל-3.8 אחוזי רייטינג בקבוצת הצופים בני 18 עד 49. לנו נפרד מקהלו במלים "אני מרגיש הכי בר מזל בעולם".

בין אורחיו של לנו בתוכנית האחרונה בהגשתו היו בילי קריסטל, שהתארח גם בתוכנית הראשונה שלו, אופרה וינפרי, ג'ק בלאק, קרול ברנט, ג'ים פארסונס, קים קרדישיאן וכריס פול, והאורחים המוזיקליים גארת ברוקס ושריל קרואו. בירכו אותו בהופעות מוקלטות מחליפו ג'ימי פאלון, מאט דיימון, מארק וולברג, צ'ארלי שין, בוב קוסטאס ונשיא ארצות הברית ברק אובמה.

לנו עם הנשיא ברק אובמה בתוכנית האחרונהצילום: אי-פי

מלבד תוכנית הפרידה וזו שאירחה את סיינפלד התוכניות הנצפות ביותר של "הלילה" בהנחייתו של לנו היו הראשונה שלו, ב-25 במאי 1992, עם 16.1 מיליון צופים, וזו ששודרה לאחר הפרק האחרון של "חופשי על הבר", ב-20 במאי 1993.

גם הופעתו האחרונה של ג'ימי פאלון בתוכנית האירוח הלילית "לייט נייט", ביום שישי, קבעה שיא צפייה משלה. זו היתה התוכנית הכי נצפית של פאלון עצמו, והכי נצפית מאז עזב אותה דייוויד לטרמן ב-1993. פאלון נהנה מהעובדה שתוכניתו האחרונה שודרה מיד אחרי טקס הפתיחה של אולימפיאדת החורף בסוצ'י, ששודר באן־בי־סי. 6.6 מיליון צופים צפו בפאלון משוחח עם השחקן אנדי סמברג והאורחים המוזיקליים שלו "החבובות".

פאלון ייכנס לכיסא המגיש של "הלילה", תוכנית האירוח המיתולוגית של ארצות הברית, ב-17 בפברואר. באותו ערב הוא אמור לארח את השחקן ויל סמית ואת להקת "יו-2". סת מאיירס יתפוס את מקומו של פאלון בתוכנית המאוחרת יותר שבוע אחר כך, והוא יארח בה את הקומיקאית איימי פולר.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ