הערב בטלוויזיה |

רשת ביטחון

היום בטלוויזיה: שיחה עם טייס נכה צה"ל שזכה במדליית זהב באולימפיאדת הנכים בטניס על כיסאות גלגלים; מעקב אחרי ארבעה רקדני ברייקדאנס; הסדרות "חניבעל" ו"מחשבות פליליות" בשידורים מיוחדים

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

בתוכנית הילדים "תראו אותי", שתשודר הערב בערוץ 23, ישוחחו אברי גלעד וארבעה ילדים לצדו עם נועם גרשוני. גרשוני, טייס לשעבר, שנפצע במלחמת לבנון השנייה, זכה במדליית זהב באולימפיאדת הנכים. הוא שחקן טניס על כיסאות גלגלים שגבר על המדורג הראשון בעולם. בתוכנית הוא יספר על מה שעבר.

"תראו אותי". ערוץ 23, 18:45

ריקוד מושחת

הבי־בויז הם רקדני ברייקדאנס, ריקוד הרחוב שצמח בשכונות מצוקה בשנות ה-70, וגם אחרי 40 שנה עודנו חי וקיים כאמנות אורבנית. הסרט התיעודי "לוחמי הברייקדאנס" בבימוי רוברט פליצ'ובסקי, שישודר בערוץ יס דוקו, עוקב אחר ארבעה רקדנים - מאשין, אֶלִיֵין נֵס, דַייזי וקספר – שדרכיהם מצטלבות באחת התחרויות היוקרתיות ביותר של הז'אנר, "מלך הזירה".

"לוחמי הברייקדאנס". יס דוקו, 22:00

מתוך "לוחמי הברייקדאנס"צילום: באדיבות yes

קצת דם

שתי סדרות שיחד אחראיות לנחילי דם אין־סופיים על המסך מציינות הערב אירועים מיוחדים: "חניבעל", סדרה המבוססת על הדמויות מסרט האימה "שתיקת הכבשים", לפני שהגיעו לאירועים המתוארים בו, תעלה הערב מתחילתה לקראת שידור העונה השנייה בערוץ יס או. בפרק הראשון עמוס ההרג והגועל סוכן האף־בי־איי ויל גרהאם פוגש לראשונה בפסיכיאטר חניבעל לקטר, מי שייהפך בעתיד לרוצח סדרתי, קניבל עם כריזמה ודמות שמצליחה להעביר צמרמורת בגילומה הקולנועי וגם בזה הטלוויזיוני, אם כי במידה פחותה.

הסדרה השנייה היא "מחשבות פליליות", שמציינת את הפרק ה-200 שלה בפרק כפול, שחלקו הראשון ישודר הערב ביס אקשן. בפרק הזה הסמל של רוסי מתקופת וייטנאם נעלם והצוות המשטרתי שבמרכז התוכנית נרתם לחפש אותו. התשובה לתעלומה מתבררת במלחמה אחרת שבה היתה מעורבת ארצות הברית, עדכנית יותר.

"חניבעל". יס או, 23:45. "מחשבות פליליות". יס אקשן, 22:00

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ