העונה השביעית והאחרונה של "מד מן", תשודר בישראל במקביל לשידורה בארה"ב

שני ליטמן
שני ליטמן
שני ליטמן
שני ליטמן

העונה האחרונה של סדרת הטלוויזיה "מד מן" תשודר בישראל בערוץ הוט 3, במקביל לשידור בארה"ב, כלומר בשעה 5:00 לפנות בוקר לפי שעון ישראל. שידור חלקה הראשון של העונה השביעית והאחרונה של הסדרה יחל ב-14.4. הפרק ישודר כשהוא מתורגם כבר לעברית, בדיוק בשעה בו הוא יוקרן בארה"ב.

את הסדרה, המתרחשת בשנות השישים בניו יורק ועוסקת בעולם הפרסום, יצר מתיו ויינר, מכותבי "הסופרנוס", עבור רשת אי־אם־סי האמריקאית, ומככבים בה ג'ון האם, כריסטינה הנדריקס, ג'ון סלאטרי, אליזבת מוס וג'נוארי ג'ונס. פרקי העונה ישודרו פעם נוספת בשעה 22:15 מדי שבוע, ויעלו לשירות ה-HOT VOD.

בסיום העונה הקודמת, שהיתה הנצפית ביותר של הסדרה, צפו 2.7 מיליון איש. הסדרה זכתה לאורך השנים ב-15 פרסי "אמי", בהם גם פרס הדרמה הטובה ביותר במשך ארבע שנים ברציפות, וגם זכתה שלוש פעמים ברצף בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר בטקס פרסי "גלובוס הזהב".

העונה האחרונה של "מד מן" כוללת 14 פרקים, והיא מפוצלת לשני חלקים בני שבעה פרקים. החלק הראשון יעלה באפריל, והחלק השני ישודר באביב 2015. בסיומה של העונה הקודמת, שהתרחש בנובמבר 1968, דון (האם) מצא את עצמו בשפל המדרגה, לאחר שווידוי חושפני על עברו הסודי הוביל להתמוטטותו. במקביל, אשתו מייגן החליטה לעזוב אותו ולהתחיל מחדש בלוס אנג'לס. בינתיים, טד סיים את הרומן מחוץ לנישואים שניהל עם פגי (אליזבת מוס, "קצה האגם"), ובחר לעבור לשלוחה של המשרד בלוס אנג'לס לצדו של פיט, מה שהוביל לקידומה של פגי לעמדה בכירה ב"סטרלינג קופר ושות'". בסצנת הסיום גילה דרייפר את האמת על זהותו בפני בתו, סאלי. יוצר הסדרה ויינר אמר ש"ההשלכות של חשיפתו של דון יהיו במרכז העונה האחרונה. העובדה שדון השתנה, לא אומרת שכולם מאמינים לו". לדבריו, את סצנת הסיום של הסדרה הוא כבר יודע מזה ארבע שנים.

תגובות