הערב בטלוויזיה

עשרה דברים ששווה לראות

רותה קופפר
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
רותה קופפר

1. "ספר הג'ונגל". ערוץ הילדים, 8:05. חופשת פסח החלה וחלק ממנה ייעשה מול המסך. לא מדובר בסרט הקולנוע הקלאסי של דיסני וגם לא במחזמר הישראלי המצליח, אלא בפרקים חדשים לסדרה המבוססת על הספר על מוגלי, בן האדם הגדל בג'ונגל.

2. "פט שופ". ערוץ הילדים, 14:00. וגם עונה חדשה לסדרת האנימציה על היצורים הפופולריים בגרסת הבובות שלהם.

3. "מר למה וגברת ככה". יס וי־או־די. סדרה לילדים בני שלוש עד שבע העולה היום בווי־או־די, ובמשך החופשה יצטרפו אליה בכל יום פרק נוסף שבו תעלה לדיון בעיה או תעלומה ומר למה וגברת ככה ימצאו לה פיתרון.

4. "להיות מדען עם פרופסור דן". ערוץ 23, 17:30. תוכנית חדשה העוסקת במדע בהנחיית פרופ' דן שכטמן, זוכה פרס נובל בכימיה, והשחקנית נתי קלוגר. הפעם ימדדו טמפרטורות במעבדה של דן ונתי.

5. "לא תשקוט הארץ". ערוץ 1, 21:00. שידור נוסף לסדרת התעודה המציינת 40 שנה למלחמת יום הכיפורים. הסדרה בת ארבעה פרקים חושפת את מעגלי המודיעין, המדיניות, הקרבות, הלוחמים, ההפתעה והמחדל. בימוי: עמית גורן, לוי זיני ואידו סלע. הערב הפרק השלישי.

6. "המבריחים". הוט וי־או־די. דרמת פשע אוסטרלית מאת פני צ'פמן ("הסטירה") העוקבת אחר משבר שמאיים על משפחת מונטבלו, העוסקת בהברחת סמים אל אוסטרליה ובייצוא נשק מתוכה. אבי המשפחה מודיע לשלושת בניו כי עליהם להתחרות על הזכות לרשת את מקומו.

7. "העתיד לפי הוקינג". נשיונל ג'יאוגרפיק, 22:00. בסדרה חדשה יוצאים הפרופ' סטיבן הוקינג וצוות מדענים לחקור את חודי החנית של המדע ולדמיין איך אלה ישפיעו על העתיד.

8. "חינוך מיוחד". יס דוקו, 22:00. סרט תיעודי העוסק בנושא הרגיש של זכויות מיניות לאנשים הסובלים מאוטיזם או מלקויות אחרות, ובהתמודדות החברה עם עצם העלאת הנושא לדיון.

9. "מורגן ספרלוק: יום בחיי ג'ואל מקהייל". ערוץ 8, 23:10. במאי התעודה מורגן ספרלוק מתעד 24 שעות בחייהם של אנשים יוצאי דופן, והפעם עם מקהייל, שחקן בקומדיה "קומיוניטי" ומנחה התוכנית העוקצנית "מרק הוליווד".

"משחקי הכס". העונה הרביעית במסע הארוך אל הכתר

10. "משחקי הכס". יס או, 4:00 לפנות בוקר. במקביל לשידור בארצות הברית ישודר הפרק הראשון של העונה הרביעית בסדרה הפופולרית. פרק זה ישיב את הצופים אל ילדי משפחת סטארק המיותמים, בני משפחת לאניסטר המאוחדים וחאליסי הממשיכה במסעה הארוך לכתר.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ