רותה קופפר

אתמול היה יומה האחרון של העיתונאית ברברה וולטרס על המסך הקטן ולכן התוכנית "The View" עלתה כתוכנית מחווה לכבודה. מאוחר יותר בלילה שודרה תוכנית מיוחדת לכבוד וולטרס. בראשונה שבין השתיים בירכו את העיתונאית האמריקאית הוותיקה לשלום שורה של אישים חשובים; בשנייה למדו על הקריירה שלה כמה דברים חדשים.

ב"The View" השתתפה שרת החוץ לשעבר, הילארי קלינטון. וולטרס שאלה אותה אם בכוונתה להודיע כי תרוץ לנשיאות, וזו השיבה לה: "אני מתכוונת לרוץ סביב הפארק". עוד אורח בתוכנית היה מייקל דגלאס, שהציע לוולטרס לרוץ עם קלינטון; אופרה וינפרי הגיעה גם היא ואמרה שהיא רוצה לחגוג אתה "בגלל מה שאת מסמלת בשבילי".

ברברה וולטרסצילום: AP

בין לבין היו קליפים של הארי ריזונר, שהגיש עם וולטרס את חדשות הערב בשנות השבעים, כאשר היתה האשה הראשונה שעשתה זאת, וסלד מכך. "הארי ריזונר לא רצה בשותפות. אם הוא רצה שותף או שותפה כלשהם זו בטח לא הייתי אני - הוא לא רצה מישהו עם רקע חזק בחדשות כמוני", נראתה וולטרס מסבירה בקליפ מתוך התוכנית המיוחדת שהקדישה לה רשת אי־בי־סי. וולטרס גם הכתירה את התקופה שבה הגישה חדשות כ"כישלון" ואמרה כי התוכניות המיוחדות שבהן התפרסמה "הצילו את חיי".

מצעד של נשים מחדשות הטלוויזיה הגיעו לאחל לה בתוכניתה האחרונה הצלחה אחרי 50 שנות קריירה, בהן דיאן סויר, רובין רוברטס, סוונה גותרי, נטלי מורליס וגייל קינג. "זו המורשת שלי", אמרה וולטרס, שנהפכה לכוכבת בתוכנית הבוקר "טודיי" של רשת אן־בי־סי לפני שעברה לרשת אי־בי־סי.

לפני שנפרדה לשלום, אמרה שבמקום להגיד שלום תאמר "להתראות" (בצרפתית), ואז הפנתה את קהל הצופים לתוכנית שהקדישה לה הרשת: "זה מבט על החיים הפרטיים והמקצועיים שלי... לא צפיתי בזה אבל שמעתי שזה נהדר", היא אמרה.

בתוכנית שהוקדשה לה בערב נשאלה וולטרס על ידי המפיק המלווה אותה זה שנים, ביל גדי, אילו ראיונות היתה מראה לאנשים שלא הכירו אותה. היא בחרה בשלושה - זה עם מוניקה לוינסקי, המתלמדת שנשיא ארצות הברית שיקר כאשר אמר כי לא קיים אתה יחסי מין; שחקן הקולנוע ג'ון ויין, והראיון המשותף שעשתה עם המתאגרף מייקל טייסון ואשתו רובין גיוונס.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ