אמהות יחידניות התלוננו במשטרה נגד יוצרי "רמזור"

אמהות יחידניות הגישו תלונה על הסתה לאחר שבתוכנית "רמזור" נאמר כי אמהות גרושות הן "שרמוטות"

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

תלונה למשטרה הוגשה לפני זמן קצר נגד התסריטאי רן שריג וזכיינית ערוץ 2 קשת. את התלונה, שהוגשה בתחנת ראשון לציון, הגישה בובה לוי, ממנהלות קבוצת האמהות היחידניות "הקול הנשי", בשמה ובשם אמהות אחרות, בטענה להסתה מכיוונו של שריג, דרך הסיטקום "רמזור".

ראשית הפרשה בשבוע שעבר, אז נאמר במסגרת התוכנית כי אמהות גרושות הן "שרמוטות". במהרה החלה הרשת החברתית לגעוש וביום ראשון פנו מאות אמהות בתלונה לרשות השנייה בעניין.

"רמזור"צילום: פיני סילוק

הזכיינית קשת, המשדרת את התוכנית, הפיצה בתגובה הודעת הבהרה מטעם הפקת התוכנית, המתנצלת בפני הנפגעים. אולם לדברי האמהות, התברר להן כי מהלכי התסריט של שריג נבעו מאג'נדה אישית. לטענתן, מפעילותו בפייסבוק ניתן ללמוד כי מדובר לכאורה במהלך מחושב.

כאמור, בהמשך לתלונה לנציב תלונות הציבור ברשות השנייה, דוד רגב, פנו היום הנשים, מלוות בעמותת ידיד, בתלונה למשטרה, ובהמשך מתוכננות לדבריהן גם תביעות אזרחיות ופעולות ציבוריות אחרות.

מהפקת התוכנית נמסר בתגובה: "מדובר בתלונת שווא שנובעת ממחול שדים. 'רמזור' היא קומדיה חברתית אהודה שצוחקת על כולם ללא יוצא מן הכלל. עם זאת, כפי שנאמר כבר בהקשר זה, אנו מתנצלים בפני כל מי שנפגע מאמירה כלשהי בתוכנית".  

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ