הערב בטלוויזיה |

חיזוק ישראלי לדרמת המתח הצרפתית

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

הערב עולה עונה חדשה ואחרונה של "פרוורי הגיהנום" ביס דרמה. הסדרה מספרת את סיפורם של נערה ואביה, עירוניים המתרגלים לחיים בעיירת הפרוורים הדמיונית צ'טסווין שבמזרח ארצות הברית, והעונה החדשה תמשיך מהנקודה שהסתיימה העונה השנייה. בשלב ההוא, טסה (ג'יין לוי), גיבורת הסדרה, בחרה לגור עם אמה, ודאלאס (שריל היינס, "תרגיע") עזבה את ג'ורג' (ג'רמי סיסטו), אביה של טסה, רגע לאחר שמכר את ביתו וקנה עבורה בית חדש. בתחילת העונה השלישית ג'ורג' במצב נורא, שבור ועצוב, אך כשנודע לו שטסה זקוקה לעזרתו הוא נרתם מיד לעזרתה.

"פרוורי הגיהנום" היא סדרה חמודה שאמורה היתה לתפוס את מקומה של "עקרות בית נואשות". צוות השחקנים שלה מרשים, היא עשויה יפה, אך מעולם לא הצליחה להגיע לחוצפה ולחדשנות של הסדרה הקודמת.

מארק איווניר ב"בראקו". נקמה והכרהצילום: Anouchka de Williencourt

"פרוורי הגיהנום". יס דרמה, 22:00

חצות בפריז

השחקן הישראלי מארק איווניר מצטרף לעונה החדשה של דרמת המתח הצרפתית המצליחה. "בראקו", בעונתה השלישית,  ממשיכה לעקוב אחר יחידת המשטרה בראשות אדי קפלן, שמתקיימת בשוליים המעורפלים של החוק, מותחת את גבולותיו וחוצה את מחסומי האלימות המקובלים על שוטרים.

בפתיחת העונה החדשה, קפלן וצוותו מתקשים להתמודד עם מצבו הבריאותי של אחד מחבריהם הפצוע, תיאו, והם צמאים לנקמה ולהכרה. השוטרים המרדניים יוצאים לחפש אחר רשת סחר עצומה המנוהלת על ידי מאפיה מזרח־אירופאית רבת עוצמה, השולטת בעסקים לא חוקיים בפריז, כדי לחסל אותה.

"בראקו". הוט וי־או־די

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ