דיווח: אבטחה הוצמדה לאבי ניר ואילנה דיין בעקבות התחקיר על הרב פינטו

על פי חדשות ערוץ 10, מאבטחים הוצבו ליד בתיהם של ניר ודיין לאחר שידור התוכנית "עובדה" בשבוע שעבר

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

מאז שידור התחקיר על הרב פינטו בתוכנית "עובדה" לפני כשבוע, נאלצים מנכ"ל זכיינית ערוץ 2 קשת אבי ניר והעיתונאית אילנה דיין להסתייע במאבטחים. כך חשפו הבוקר בחדשות ערוץ 10. על פי הדיווח, מאבטחים הוצבו ליד בתיהם של ניר ודיין, לאחר שהבחינו כי אנשים שונים מסתובבים ליד בתיהם.

בשלב זה, כך נודע ל"הארץ", הוסרה האבטחה הן מביתו של ניר והן מביתה של דיין. ניר דיווח בימים האחרונים לקצין הביטחון של קשת כי הבחין באדם חשוד, ישוב ברכב החונה ליד ביתו ומתצפת עליו. קצין הביטחון ביקש לערוך בדיקה ולשם כך פנה בתלונה למשטרה. מאבטח הוצב במקום אולם כעבור פחות מיממה הוסרה האבטחה מהבית. כזכור, בסוף 2008 הותקף ניר קשות בידי בריונים, שלימים התברר כי נשכרו בידי דודו טופז להכותו. במקרה זה, כפי הנראה אין קשר בין תחקיר פינטו ואותו אדם חשוד.

על פי ערוץ 10, קצין הביטחון של היישוב שורש הסמוך לירושלים, שבו מתגוררת דיין, סיפר כי אבטחה הוצבה סביב ביתה לאחר שידור התחקיר וביתר שאת לאחר שטיפוסים לא מוכרים בעלי חזות חרדית, החלו להסתובב ביישוב ולשאול היכן היא מתגוררת. ל"הארץ" נודע כי האבטחה הוסרה בינתיים גם מביתה של דיין.

אילנה דייןצילום: אייל טואג

כאמור, תוכנית סיום העונה של "עובדה", ששודרה לפני שבוע, עסקה בנעשה בחצרו של הרב פינטו וכללה ראיון עם ניצב מנשה ארביב, הנאשם בקבלת שוחד מחסידיו של הרב. 

מקשת לא נמסרה תגובה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ