עובדי רשות השידור מנצלים את מסך המונדיאל לצורך מחאה

בשעה האחרונה מקרינים עובדי רשות השידור מסרים נגד תכנית הרפורמה. בין היתר נכתב בשקופיות על המסך "שידור ציבורי = מפעל חיוני", "אנו, עובדי הערוץ הראשון מעבירים לכם את משחקי המונדיאל למרות הכוונה לפטר את כולנו"

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

עובדי רשות השידור מקרינים בשעה האחרונה מסרים נגד תכנית הרפורמה, במסגרת שידורי המונדיאל. על מסך ערוץ 1, בו משודרת כעת תכנית אירוח ספורטיבית לקראת המונדיאל שיחל הלילה בברזיל, משודרים מפעם לפעם מסרים מטעם עובדי רשות השידור, נגד תכנית הרפורמה. בין היתר נכתב בשקופיות על המסך "שידור ציבורי = מפעל חיוני", "אנו, עובדי הערוץ הראשון מעבירים לכם את משחקי המונדיאל למרות הכוונה לפטר את כולנו" ו"לא זורקים 2000 עובדים לרחוב".

מעט אחרי השעה עשר וחצי הלילה, נקטע לכמה דקות למסר שנשא אחד מטכנאי הרשות. העובד ביקש מצופי הטלוויזיה "לדבר אל ליבם של חברי הכנסת". עוד קודם  לכן הקרינו העובדים מסרים נגד הרפורמה ברשות השידור

כזכור, העובדים מוחים על הרפורמה ברשות השידור, המתגבשת בימים אלה בכנסת לקראת העברתה כחוק בקריאה שנייה ושלישית. במסגרת הרפורמה, צפויה סגירת רשות השידור במתכונתה הנוכחית לטובת תאגיד שידור ציבורי חדש, תוך פיטורי העובדים (והעסקת חלקם מחדש בגוף החדש). במחאה, השביתו העובדים כבר את שידורי ביקור האפיפיור בארץ ואיימו להשבית גם את המונדיאל. לאחר שזכויות השידור כמעט הופקעו מרשות השידור בשל כך, הודיעו כי לא ישבשו את השידורים. כעת נראה כי מצאו אפיק חדש להשפיע, ולדבריהם, בזאת לא תמו צעדי המחאה, וכמה מהם צפויים עוד הלילה.

מחאה בערוץ 1

תגובת ועד עובדי רשות השידור הנדסאים וטכנאים:״ עובדי רשות השידור יעמדו בהתחייבות לא להפריע את שידורי המונדיאל אבל מסריהם ייראו ויישמעו ״

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ