הערב בטלוויזיה |

"דם אמיתי" חוזרת

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

"דם אמיתי" של אלן בול חוזרת הערב לעונה שביעית ואחרונה בערוץ יס או. היא תשודר תחילה במקביל לשידור בארצות הברית, בתרגום לעברית, ואחר כך שוב בלילה. הסדרה רוויית היצרים, הפראית, מצמררת, מושכת וגם דוחה של HBO, חוזרת לתחילתה, לשאלה שהפכה אותה לכל כך מסקרנת מראש — שאלה שיש לה פרשנות סימבולית, והיא האם בני אדם וערפדים מסוגלים לחיות זה לצד זה, והאם החשש מערפדים נובע מגזענות ושנאת האחר. ולמה אלן בול מתכוון כשהוא אומר ערפדים.

גם מבחינת צוות השחקנים חוזרת הסדרה לראשיתה. היא תתבסס בעיקר על הצוות המקורי, תתרחש בעיקר ב־Bon Temps, ותתמקד בעלילה אחת עיקרית שתעסוק במערכות היחסים בין הדמויות, ובעיקר בזוגות המעורבים — בני אדם וערפדים. כלומר כל מי שהתעייף מהסדרה בעונות האחרונות בשל פיתוליה הרבים, יכול למצוא את עצמו שוב מול עלילותיה.

מתוך "דם אמיתי"צילום: TONY RIVETTI Jr.,SMPSבאדיב

ואף שזאת העונה האחרונה, גיבורי הסדרה — כמו הגיבורים הערפדים שלה — מסרבים בעצם למות. בתום העונה האחרונה תעלה גרסת מחזמר של הסדרה. המלחין נייתן באר, שכתב את המוזיקה לכל שבע העונות של הסדרה, סיפר שהציע את הרעיון הזה ליוצר הסדרה אלן בול ולערוץ המשדר אותה HBO. המחזמר יהיה על סוקי סטאקהאוס, המלצרית שקוראת מחשבות, בגילומה של אנה קווין. במשך העונות של הסדרה היו כל כך הרבה תפניות והתפצלויות עלילתיות, אך גם בעונה האחרונה וגם במחזמר יחזרו למקורות. בריאן באקנר, המנהל של התוכנית, הסביר כי "עשינו הרבה סקס פראי בסדרה. באמת שחרגנו מכל מוסכמה, אבל אני חושב שבסופו של דבר אנשים מחפשים סיפור אהבה".

"דם אמיתי". יס או, 5:00 ו-22:00

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ