קשת תפיק סדרה חדשה בהפקה בינלאומית

הסדרה, "Crater Lake", שכתב רון לשם תכיל שמונה פרקים ותופק עם חברת ההפקות הבינלאומית אטלנטיק. היא מתוארת על ידי מפיקיה כ"סדרה על מוות, מונעת על ידי דמויות ומחזקת את האמונה בחיים"

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

הסניף של זכיינית ערוץ 2 קשת בלונדון חובר לחברת ההפקות אטלנטיק, שמקום מושבה בפאריס, ליצירת הדרמה "Crater Lake", שכתב רון לשם. הסדרה, בת שמונה פרקים, מתוארת על ידי מפיקיה כ"סדרה על מוות, מונעת על ידי דמויות ומחזקת את האמונה בחיים".
ההסכם עם קשת מציין בעבור אטלנטיק את הצעד הראשון בגיוון ההפקות ויצירת שיתופי פעולה חדשים עם מפיקים עצמאיים, נכתב באתר האמריקאי "וראייטי", המדווח על ההסכם. הסניף של קשת בלונדון נפתח בדצמבר 2012. "קשת מעורבת בשמונה קופרודוקציות השנה, ונחשבת לכוח העומד מאחורי תעשיית הטלוויזיה החזקה של ישראל", נכתב באתר.
רון לשם הוא יוצר הסדרה "תא גורדין", שנרכשה לעיבוד אמריקאי על ידי רשת אן־בי־סי, ונקראת שם "Allegiance". המפיקים הבכירים של "Crater Lake" הם אוליבייה ביבאס המנכ"ל של אטלנטיק, והמנהל היצירתי פטריק נבּו, ומהצד הישראלי אבי ניר, מנכ"ל קשת, אלון שטרוזמן, מנהל המחלקה הבינלאומית, ומנהלת חטיבת התוכניות המתוסרטות של קשת בבריטניה, שרה ג'ונסון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ