רייטינג מרשים למהדורת "מבט" הראשונה בהגשת יעקב אילון

הממוצע אמש הסתכם ב–7.3%, עלייה של 50% לעומת החודשיים האחרונים

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ

רייטינג שיא אישי למהדורת "מבט" בערוץ 1 אמש, הראשונה בהגשתו של יעקב אילון. ממוצע הרייטינג שרשמה המהדורה הסתכם ב–7.3% בכלל האוכלוסייה, על פי נתוני הוועדה למידרוג. נתון זה משקף קהל של כרבע מיליון צופים, עלייה של 50% מנתוני הצפייה בחודשיים האחרונים במהדורת החדשות של ערוץ 1 וגידול של כמאה אלף צופים.

"מבט" ששודרה אמש התהדרה באילון שהחליף את הצמד מרב מילר ואמיר איבגי, שהגישו אותה עד כה. הרייטינג הממוצע בהגשתם של איבגי ומילר הסתכם ב–4.9% בחודשיים האחרונים בכלל האוכלוסייה. פרט לשינוי בזהות המגישים, התאפיינה המהדורה בקצב מהיר יותר ובכמות אייטמים רבה יותר, הכל במטרה לפנות לקהלים רחבים וצעירים יותר מאלו הצופים בה בדרך כלל.

מינויו של אילון למהדורה סוכם על ידי יונה ויזנטל, המנכ"ל הזמני של רשות השידור עד לפירוקה הצפוי, כחלק מהרפורמה בה במשך 2015, והקמתו של תאגיד שידור ציבורי חדש. הדיווחים הראשונים על גישושים בין הצדדים נעשו לפני חודשים ספורים, ולפני חודש בדיוק דווח רשמית על המינוי.

אילון החל את דרכו הטלוויזיונית בכבלים והיה מגיש מהדורת החדשות המרכזית הראשון בערוץ 2. עם הקמת ערוץ 10 עבר להגיש בו את המהדורה ופרש ממנה באפריל 2012. מאז הגיש תוכנית אקטואליה בערוץ 2, בערוץ 9 הרוסי ובערוץ i24 הבינלאומי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ