למרות הציוצים השנויים במחלוקת, קומדי סנטרל מגבה את טרבור נואה

"כמו קומיקאים רבים, טרבור נואה בודק גבולות; הוא פרובוקטיבי, לא חוסך את שבטו מאף אחד, כולל מעצמו", נאמר בהודעה מטעם הערוץ

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

יומיים לאחר שנודע כי טרבור נואה, קומיקאי דרום־אפריקאי בן 31, עתיד לקבל את התפקיד היוקרתי של הגשת "הדיילי שואו" במקום ג'ון סטיוארט בארצות הברית, ויום לאחר שפרצה שערורייה על רקע הציוצים שלו בטוויטר נגד יהודים, יהודיות, נשים, נשים שמנות וגם ישראל, הודיע ערוץ קומדי סנטרל המשדר את התוכנית כי הוא מגבה את הבחירה בנואה.

"כמו קומיקאים רבים, טרבור נואה בודק גבולות; הוא פרובוקטיבי, לא חוסך את שבטו מאף אחד, כולל מעצמו", נאמר בהודעה מטעם הערוץ. "אין זה הוגן לשפוט אותו או את הקומדיה שלו על סמך קומץ בדיחות. טרבור הוא קומיקאי כישרוני עם עתיד ורוד בקומדי סנטרל".

בעיתונות האמריקאית וברשתות החברתיות הטילו בכך ספק. היו שהתקשו ליישב בדיחה כמו "כמעט דרסתי ילד יהודי במעבר חציה. הוא לא הסתכל לפני שחצה. בכל זאת זה היה יכול להיות לא נעים כי הייתי במכונית גרמנית", עם "קומיקאי כישרוני".

נואה עצמו פירסם הודעה חצי מתנצלת לא על תוכנם של הציוצים אלא על כך שהבדיחות היו גרועות. "לצמצם את השקפותי לקומץ של בדיחות גרועות אינו משקף את אישיותי או את ההתפתחות שלי כקומיקאי". הציוץ הזה מיד זכה לשיתופים רבים בקרב 2.1 מיליון העוקבים שלו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ