בוטלה העונה השנייה של "אמא ואבאז"

חברת הוט החליטה לגנוז את העונה השנייה של הסדרה אף שהושקעו בה יותר ממיליון שקלים

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איתי שטרן
איתי שטרן

העונה השנייה של הסדרה "אמא ואבאז" שהופקה בשביל חברת הוט נגנזה רשמית ברגע האחרון, אף שהושקעו בה יותר ממיליון שקלים. בהוט אישרו את הדברים וציינו כי הם מצרים על ביטול העונה ומצפים לשתף פעולה בעתיד עם אבנר ברנהיימר וחברת "טדי הפקות".

"אמא ואבאז"צילום: אוהד רומנו

לאחרונה פורסם כי הוט מסרבת להפיק עונה שנייה לסדרה בשל מחלוקת בנוגע לשכרו של יהודה לוי, השחקן הראשי בה. עם זאת, ממידע שהגיע ל"גלריה" עולה כי ההחלטה על הביטול נבעה מחשש להשקיע בעונה נוספת של הסדרה, לאחר שהעונה הראשונה שודרה לפני יותר משנתיים. סיבה נוספת שריחפה מעל הביטול קשורה באי הצלחת העונה השנייה של הסדרה "אננדה", שיצרה דנה מודן, שבה הושקעו מיליוני שקלים.

אבנר ברנהיימר, שיצר את הסדרה, כתב בשנה וחצי האחרונות 12 פרקים לעונה השנייה. הצילומים היו עתידים להתחיל בעוד כחודש וחצי. ביטול מסוג זה נחשב חריג בנוף ההפקות המקומי, שכן חברות הכבלים והלוויין משקיעות סכומים גבוהים בפיתוח התסריט.

עם עלייתה נחשבה "אמא ואבאז" לסדרה פורצת דרך. היא סיפרה על שני אבות גאים (יהודה לוי ויפתח קליין) המביאים ילד לעולם עם אשה (מיה דגן) ומגדלים אותו במשמורת משותפת.

ברנהיימר כתב לסדרות כגון "בלו נטלי", "עד החתונה", "פלורנטין" ועוד. הוא כתב בפייסבוק: "בצער רב אחרי שלוש שנות עבודה, חודשיים לפני צילומים, קיבלתי הודעה מהוט שלא יעלו את העונה השנייה של 'אמא ואבאז'. זה קורה באופן אירוני דווקא בשבוע בו בית המשפט העליון של ארה״ב אישר נישואים חד־מיניים בכל ארה״ב והפייסבוק צבוע בצבעי גאווה. צר לי שאין בהוט כרגע מקום למשפחה אלטרנטיבית של זוג גייז, אשה סטרייטית וילדיהם".

מ"טדי הפקות" נמסר: "אין תגובה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ