רשת אן־בי־סי תפיק גרסה חדשה לסדרה "זינה הנסיכה הלוחמת"

על פי הרשת, במרכז הסדרה החדשה תעמוד גיבורת על שתתאים לרוח הזמן. עדיין לא ברור אם לוסי לולס, שגילמה את הנסיכה זינה בסדרה המקורית תשתתף בסדרה החדשה

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"זינה הנסיכה הלוחמת"
איתי שטרן
איתי שטרן

רשת אן־בי־סי תפיק גרסה חדשה לסדרה "זינה הנסיכה הלוחמת". עדיין לא ברור אם לוסי לולס, שגילמה את הנסיכה זינה בסדרה המקורית תשוב אל המסך הקטן, אבל המפיקים אמרו ל"הוליווד ריפורטר שישמחו לשתף עמה פעולה.

באן־בי־סי החליטו שבמרכז הסדרה החדשה תעמוד גיבורת על שתתאים לרוח הזמן. השילוב האולטימטיבי לדברי אנשי הרשת יהיה תמהיל בין דמותה של זינה לזו של קטניס אוורדין, גיבורת סרטי וספרי "משחקי הרעב". הסדרה המקורית הועלתה לשידור כסדרת ספין אופ לסדרה "הרקולס" לאחר שאנשי האולפנים הבינו כי הקהל אוהב את הדמות הנשית בה.

הסדרה המקורית עלתה ב–1995 ושודרה במשך חמש שנים. היא שודרה ב-108 מדינות, בהן ישראל. ייחודה נעוץ בכך שבמרכזה ניצבת גיבורה שמנצחת את יריביה, דמויות מיתולוגיות מגוונות, קרב אחר קרב. היבט נוסף שנחשב לחתרני כשהסדרה עלתה היה כרוך בדמותה של גבריאל, חברתה הקרובה, שהיתה מאוהבת בה ולא ראתה בעין יפה את הקשרים שיצרה עם גברים.

הוליווד נמצאת תחת זכוכית מגדלת בשנה החולפת בכל הקשור לייצוג של נשים וגיבורות העל: בעקבות ביקורת חוזרת ונשנית על חוסר ייצוג לנשים בסרטי קומיקס מופקים כעת שני סרטים בעלי תקציבים גבוהים של אולפני מארוול ודי־סי קומיקס שבמרכזם יעמדו גיבורות על. "וונדר וומן", בכיכובה של גל גדות, יעלה ב–2017. שנה לאחר מכן ייצא סרט שגיבורת העל בו תהיה קרול דנוורס.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ