איתי שטרן
איתי שטרן
איתי שטרן
איתי שטרן

רן תלם, סמנכ״ל התוכן של קשת והדמות הבכירה ביותר בקבוצה לאחר אבי ניר, הודיע כי יפרוש מתפקידו. תלם עבד בקשת 15 שנה והיה אחראי לפיתוח כמה מהתוכניות הבולטות בזכייינית דוגמת ״חטופים״, ״עבודה ערבית״, ״מאסטר שף״, ״האח הגדול״ ורבות נוספות.

לפני כשנה פורסם כי תפקידו של תלם בקשת יפוצל וכי הוא יתמנה לראש חטיבת הפיתוח של למוצרים טלוויזיוניים המיועדים לחו״ל. מי שנכנס לנעליו של תלם כאחראי על תחום התוכניות הוא חיליק שריר ששימש קודם לכן כסמנ״ל התוכניות בחדשות ערוץ 2. בקשת ציינו עם קבלת ההחלטה על פיצול התפקיד כי "המבנה החדש יאפשר העמקה והרחבה של כל אחד התחומים. מדובר במודל מוכר בעולם בגופי שידור בו קיימת הפרדה בין רשת השידור וניהול התכניות לבין פיתוח התכנים".

תלם. אתגרים חדשיםצילום: ירון קמינסקי

על פי תלם עצמו, סיבת העזיבה קשורה למיצוי ורצון באתגרים מקצועיים חדשים. בפוסט שהעלה הבוקר לעמוד הפייסבוק שלו כתב תלם כי ״אלו היו 15 שנים מדהימות שבהם זכיתי לעבוד עם האנשים הטובים בארץ (ובעולם) וליצור טלוויזיה. אני רוצה קודם כל להגיד לאנשים האלו תודה רבה. שנתתם לי לקחת חלק ביצירות המדהימות שלכם. יחד חלמנו חלומות משוגעים שהפכו למציאות. אבל בזמן האחרון אני מרגיש שאני צריך לעשות משהו אחר, אני יודע שכולם שואלים למה ומה פתאום. אז בואו ואקצר לכם את הבלבול, בא לי לעשות משהו חדש. מהו? אני עוד לא יודע״. בהמשך כתב תלם את המייל האישי שלו וציין כי אפשר לשלוח לו הצעות עבודה לכתובת זו.

תלם, ששימש בשנים האחרונות בתפקידים שונים מאחורי הקלעים, מוכר לקהל הרחב מתוכניות שבהן השתתף דוגמת ״מועדון לילה״ בהנחיית ארז טל ו״פרפר לילה״ עם טל ברמן.

אבי ניר מסר בתגובה כי "בדיוק לפני שלוש שנים פסענו רן ואני מחופשים ב'בלאק טיי' על השטיח האדום בדרך לטקס האמי... שנות העשייה המשותפת עם רן בקשת היו מסע ארוך, קשה, מוצלח, מפרך, לעתים מתסכל ולרוב מתגמל, לעתים לתוך הלילה, לעתים לאורכה ולרוחבה של ישראל לעתים מסביב לכדור הארץ-מסע יצירתי קולקטיבי. על המסע הזה ועל כל מה שהוליד, אני רוצה להודות לרן באופן אישי וגם להודות לו בשם הדירקטוריון, העובדים ובשמם של הצופים. בשמי ובשם כולנו אני מאחל לו בהצלחה רבה בדרכו החדשה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ