האיחוד של כוכבי "חברים" היה משמים

רבים מהמעריצים התאכזבו מפני שקיוו לקבל פרק איחוד שלם של ג'ואי, מוניקה, צ'נדלר, רוס, רייצ'ל ופיבי, במקום זאת התיישבו השחקנים זה לצד זה, כשהם חנוטים בבגדי ערב

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איחוד חברים
איתי שטרן
איתי שטרן

"ככל הנראה השעתיים המשמימות ששרדתי בחיי", כך תיאר בריאן מוילן, מבקר הטלוויזיה של ה"גרדיאן" הבריטי את הספיישל הטלוויזיוני ששודר השבוע ברשת NBC ובמסגרתו התאחדו שחקני הסדרה "חברים". מבין השישה, רק מת'יו פרי (צ'נדלר) נעדר מהשידור מפני שהיה בחזרות לקראת הצגה בווסט אנד שבלונדון. אך אל חשש, גם הוא שלח את ברכתו דרך קטע וידיאו מצולם. למרות ההתלהבות בתקשורת סביב האיחוד, הוא סבל מיבשושיות מתסכלת, שבינה ובין הברק של הסדרה מהניינטיז, לא היה דבר.

רבים מהמעריצים התאכזבו מפני שקיוו לקבל פרק איחוד שלם של ג'ואי, מוניקה, צ'נדלר, רוס, רייצ'ל ופיבי. במקום זאת התיישבו חמשת השחקנים זה לצד זה, כשהם חנוטים בבגדי ערב, וסיפרו על ארוחת הצהריים הקבועה שאכלו יחד מדי יום במשך עשור. "סלט רייצ'ל", כך נקראה המנה שהפכה לעוד אחד מפרטי הטריוויה המרתקים שמילאו את זמן המסך. לאחר מכן נשאלה החבורה, אם היתה אמת בשמועה כי בחוזה ההעסקה שלהם התחייבו לא לשכב אחד עם השניה. לאחר מקבץ פרסומות ממושך, שנועד ליצור מומנטום, הופרך גם נתון הטריוויה הזה.

איחודים טלוויזיוניים, קצת כמו כניסה להיכלי תהילה מחלידים, הם כמעט תמיד מתכון לשברון לב. אולי בשל כך קטלו מבקרי הטלוויזיה את המשדר והציעו לחברים הוותיקים, להימנע ממפגש פומבי חוזר. היטיב לבטא זאת מבקר ה"דיילי ביסט" שכתב כי "חמשת השחקנים הללו ראו איך הקריירות שלהם צומחות בכיוונים שונים לגמרי מאז שחלקו את המסך במשותף ב'חברים'. לארח אותם בדמותם שלהם ולא בתור מי שגילמו בסדרה, רק הבהיר עד כמה הם רחוקים מלהיות חברים גם היום".

ייתכן כי דווקא איחוד טלוויזיוני אמיתי של ששת החברים ב"סנטרל פרק" השכונתי, יכול היה להוביל לאפיזודה נוסטלגית־סנטימנטלית שהיתה מעלה לחלוחית בקרב כל מי שהתבגר בניינטיז. אחרי הכל, בימים שבהם "תיקים באפלה" רושמת את אחד הקאמבקים המפוארים ו"צער גידול בנות" עומדת לעלות מחדש כמחוללת הבאזז הבאה של "נטפליקס", גם "חברים" היתה יכולה ליהנות מטיול קצר במנהרת הזמן. מצד שני, די מטריד לחשוב מה היה עולה בגורל השישייה לו היו צריכים לחייך כפי שחייכו אז. סביר להניח שתווי הפנים המעוצבים שהם עוטים עלעצמם כיום, לא היו עומדים במשימה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ