נתי טוקר
נתי טוקר

משבר בזכיינית ערוץ 2 קשת: שלושה מתמודדי הריאליטי "האח הגדול", בהם המועמד הדומיננטי שי חי, עזבו את התוכנית שלשום (חמישי) בלילה. בעקבות כך, נרשמו כ-2,000 ביטולי מנויים של ערוץ 26 המשדר מבית "האח הגדול" בשידור חי. אירועי ליל חמישי החלו לאחר שחי בעט במכוון במיצג אומנתי שהכינה דיירת אחרת, אור סיונוב.

אירוע זה התרחש לאחר כמה תקריות אלימות והתבטאויות מילוליות קשות שבהן היה מעורב חי. בעקבות אירועי חמישי זומן חי לחדר "האח הגדול" והתבקש לעזוב את הבית לאחר 86 יום. חי הוזהר מוקדם יותר העונה בשל התנהלות אלימה שכללה עבירה על חוקי הבית.

בת זוגו של חי, המועמדת תניה גרבר, החליטה בתגובה לעזוב גם היא את הבית. מאוחר יותר החליט גם המועמד איציק כרסטני לעזוב את בית "האח הגדול" לאחר 33 יום. בכירי חברת קשת היו מעורבים בטיפול במשבר, בהם מנכ"ל קשת אבי ניר.

חי היה המועמד הבולט ביותר בעונה הנוכחית, השביעית עד כה, של "האח הגדול". הוא צבר קהל מעריצים גדול ונאמן. במקביל, שלושת המועמדים שעזבו את התוכנית אמנם התראיינו והופיעו בתוכנית ששודרה אמש, אך עזיבתם עלולה לגרום לירידה משמעותית ברייטינג של התוכנית, שנהנית עד כה משיעורי צפייה גבוהים של כ-30%.

אין זו הפעם הראשונה שמועמדי התוכנית מודחים. בעונה ששודרה ב-2013 הודחו גילי מיילי ואביו רוני בגלל התבטאויות הומופוביות וגזעניות. לקשת יש עונה נוספת לשידור של "האח הגדול", שבבעלות חברת ההפקות אנדמול, במסגרת החוזה בין הצדדים. ב-2014 רכשה אנדמול שליש ממניות הזכיינית המתחרה בערוץ 2, רשת, והתוכנית תעבור לאחר מכן לשידור ברשת.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ