חן חדד
חן חדד

לאחר הפסקה בת חמש שנים, יוצר וכוכב הסדרה "תרגיע", לארי דייוויד, חשף לפתע שהחליט להשיב את הקומדיה המוערכת לעונה תשיעית.

מאז סיומה של העונה השמינית ב-2011, דייוויד יצא להפסקה ארוכה שבה עסק בפרויקטים אחרים. ברשת HBO סירבו לבטל באופן רשמי את הסדרה והשאירו את הדלת פתוחה לדיוויד מתי שרק ירצה לשוב עם עונה חדשה. כעת, חמש שנים לאחר פרק סיום העונה האחרונה ששודרה, מדווח במגזין "וריאטי" שדיוויד החליט שהוא מעוניין ליצור עונה נוספת, וש"תרגיע" תשוב למסך לעונה תשיעית.

דיוויד, שנשאל מדוע החליט לפתע לחזור לסדרה, התבדח: "במילותיו הנצחיות של יוליוס קיסר, עזבתי, לא עשיתי שום דבר, חזרתי". פרט לעובדה ש"תרגיע" תשוב, לא ידועים בשלב זה פרטים מדויקים על תאריך חזרתה.

דיוויד, שיצר את "סיינפלד" יחד עם ג'רי סיינפלד, ובמידה רבה ביסס את דמותו של ג'ורג' קוסטנזה על אישיותו, שיחרר לחופשי ב"תרגיע" את שלל הנוירוזות שלו ואת ותסכולו על מוסכמות חברתיות שמעוררות בו בוז. נטייתו להתעמת (ולהפסיד כמעט תמיד) בעימותיו עם מלצרים, פקידים, מזכירות ושאר נותני שירותים, מובילה אותו לסיטואציות אבסורדיות שהן זהב קומי.

הסדרה, שמבוססת במידה רבה על אלתור, אף שחטה אינספור פרות קדושות במורשת היהודית, בין השאר בשיא קומי שעורר הדים, ובו דיוויד מארח בביתו שני "שורדים", האחד ניצול שואה, והשני "ניצול" תוכנית הריאליטי "הישרדות".

בסדרה מככבים גם שריל היינס, ג'ף גרלין וסוזי אסמן בתפקידים קומים מדויקים. במהלך שמונה העונות ששודרו עד כה התארחו כוכבים רבים, ובהם טד דנסון, ריצ'רד לואיס, מרטין סקורסזה ורוזי אודונל.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ